Galatasaray, Depay'ı Satın Alma Opsiyonu ile Kiralamak İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Depay'ı Satın Alma Opsiyonu ile Kiralamak İstiyor!

5017886.jpg

Daily Mirror, M.United’da Mourinho’nun gözünden düşen Hollandalı yıldız için Galatasaray’ın devre arasında harekete geçeceğini yazdı. 22 yaşındaki oyuncu, hücumun her iki kanadında da çok etkili bir isim.

Bu sezon Süper Lig’de şampiyonluktan başka bir şey düşünmeyen Galatasaray’ın, devre arasında kadrosuna süper bir yıldız katacağı öne sürüldü. İngiliz gazetesi Daily Mirror’ın sitesinin iddiasına göre Sarı-Kırmızılılar, Jose Mourinho’nun göreve gelmesiyle birlikte gözden düşen Memphis Depay’ı transfer etmek istiyor. Mirror’a göre Cim Bom, geçen sezon başında United’ın 25 milyon Pound’a (94.765.000 TL), PSV’den kadrosuna kattığı Depay için önümüzdeki devre arasında 15 milyon Pound (56.859.000 TL) vermeye hazır. Ancak bu rakamın bir hayli uçuk olduğu gerçek.

Alınan bilgiye göre Galatasaray şimdilik satın alma opsiyonlu kiralık formülünü kullanacak. Ligde şampiyonluk ve ardından da gelecek sezonki Devler Ligi kadrosunu kurmak için harekete geçeceğini belirten Başkan Dursun Özbek ile kurmaylarının, Depay’ı şartların uygun olması halinde bonservisiyle alması yüksek ihtimal gözüküyor.

Riekerink ikna edecek

Daha önce Ajax’ın altyapısında görev yapan ve bu yüzden PSV’den yetişen vatandaşı Depay’ı çok iyi tanıyan Aslan’ın teknik direktörü Jan Olde Riekerink’in, 22 yaşındaki yıldızı
ikna etmek konusunda sıkıntı çekmeyeceği düşünülüyor.

United’da Louis van Gaal döneminde takımın değişmez isimlerinden biri olan Depay, 45 karşılaşmada 7 gol atmış, 3 de gol pası vermişti. Ancak Mourinho’nun bu sezon gelişiyle birlikte Depay, Premier Lig’de 7 maçta sadece 24 dakika süre almıştı.

Hücumda sağ ve sol kanatta da çok etkili olabilen Depay, Mkhitaryan, Rashford, Martial ve Wayne Rooney’nin arkasında kaldığı için düzenli olarak oynayabileceği Cim Bom’a gelmeye oldukça sıcak baktığı ifade ediliyor.

Fanatik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Renktaslar belki de ben takip edemedim bu cocugu (Man Utd maclarini fazla izlemiyorum), ama boyle bir sey mumkun mu? Ben cok iyi biliyorum bu cocugu cunku.

Nereye aliyoruz yaw

Ayrica oncellikle bize orta saha , stoper ve sag bek lazim

Sent from my iPhone using Tapatalk

oynatmıyorsanız bi Martial Memphis Depay yanında da M.Rashford ve J.Lingard ınıza da talibiz.:hat::hat::hat:
adamların oynatmak için aldıkları adamları niye göndersinler? bu adamlara ne kadar bonservis verdiklerinden haberi varmı bunların!!:asd22:

Son düzenleme:
Üst Alt