Galatasaray Dergisinin Kapağına Resminiz Çıksın


Geçen ay dergi konusuna;Kendi resmin olan dergi kapağı için sadece 119TL lik store alışverişi yetiyor. Gerçekten inanılmaz.Zaten aboneyim ama GSC logolu bir resim yapsın arkadaşlar da, bir dergi daha sipariş edeyim.demiştim. Store alışverişi yapınca dergim adresime gönderildi. Siz de kendi resminizi bastırdığınız bir hatıra sayıya sahip olabilirsiniz.16031IMG00504-20111007-0929.jpg
 
Cevap: Galatasaray Dergisinin Kapağına Resminiz ÇıksınSüper olmuş :)Abdullah Taşan; Arena'nın Gladyatörü ;) Yakışır abi..
 
Cevap: Galatasaray Dergisinin Kapağına Resminiz ÇıksınYa ben tasarımı bir önceki ayın dergi kapağına göre yapmıştım, yerleşimler, renkler falan ama dergi bu ayınki gönderilince biraz değişik oldu.. :) Melo teması koyu renk olunca yazıları beyaz yazmışlar, benim resimde onlar çıkmamış mesela. :)Yine de çok çok güzel birşey böyle bir dergiye sahip olmak.
 
Cevap: Galatasaray Dergisinin Kapağına Resminiz Çıksınİyiymiş bu, söyle bi kafa poz da ben versem melo gibi ama benden gladyatör olmaz

Arena Gladyatörünün izleyicisi yazdiririm bende :lol:
 
Cevap: Galatasaray Dergisinin Kapağına Resminiz ÇıksınEvet gerçekten Galatasaray dergisinin pazarlamacıları kutlamak gerek. Her Galatasaray'lının edinmek isteyeceği bir dergi olur sanırım. :)
 
Üst Alt