GSC Haber - Galatasaray, Di Maria'ya Teklif Yaptı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Di Maria'ya Teklif Yaptı

sevgili kaan ,

sen bahsedince ,mesaji okudum, haliyle -bende sasirdim.
< bazi noktalar andiriyor dedigin gibi .
kim oldugu hakkinda ise bir fikrim yok malesef.

saygi ve selamlar .
Bizimde yok hocam, 12 eşi olan, siyasi konularda ciddi mesaj atan ama diğer konularda ciddi olup olmadığını kendisi bile bilmeyen, antu forumunun kurucusu, fener forumlarinda Fenerbahçe amigosu ama hasta Galatasarayli, erkeğin hası gay bir arkadaşımız kendisi. En güzel kadınlar topicinin fahri baskanida olur.

Hadi geldi diyelim; profesyonelce davranırsa bir sezon katkı verebilir belki ..

Onun yarısı kadar filan CV ye sahip Mertens' i bile iki yıllığına 7 milyonluk sözleşme vererek getirebilmişiz; Di Maria' nın olası maliyeti oradan belli olur az-çok. İkinci sezon zaten pek bir şey beklenemez; ilk bir sezonunda nasıl bir uçuk kaçık performans beklendiğini anlayamıyorum ki sorsan 3-4 sezonluk sözleşme ister muhterem...

İhtiyaç-fırsat-maliyet hesabına göre, çok istisnai haller dışında 35 yaşını bulmuş hiçbir futbolcunun transfer edilmesini istemem, çok net...

Bayadır izlemedim en son Dünya Kupası’nda izlemiştim yani ligin Bug olabilecek tarzı bir oyuncu geçemeyeceğim bir bek yok

Bize gerçekten ya onyekuru gibi contralarda açık alan bulup Yardıracak ya da Nwakaeme gibi kapalı defansları delip geçecek oyuncu lazım DiMaria formda olduğunda bu ikisini de yapabilen bir oyuncu ama yaşı düşündürüyor tabi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O maaşı unutsun, di maria Avrupa'nın hiçbir takımından 2 milyondan fazla maaş alamaz, bize gelsin isterdim ama çok genç bir takım değiliz

Üst Alt