GSC Haber - Galatasaray, Di Maria'ya Teklif Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Di Maria'ya Teklif Yaptı

Bu sene bile Mertens fiziksel olarak ligin sonuna doğru düştü, Hamsik keza geçen sene Trabzonspor'un en iyisiyken 1 yaş daha aldı bu sene ciddi düştü. Bence 35 yaş üstü transferlerden yavaş yavaş uzaklaşmak lazım illa ki fiziksel olarak düşüyorlar. Ben birazda takım uyumundan yanayım Rashica'nın bonservisi almalıyız Kerem-Icardi-Rashica buralar gayet iyi bu sene uyumda yakaladılar seneye bu uyum ve hücum ezberimiz giderek artacaktır. Bizim Di Maria yerine orta alana 2 tane sağlam transfer yapmamız lazım.

Bu sene bile Mertens fiziksel olarak ligin sonuna doğru düştü, Hamsik keza geçen sene Trabzonspor'un en iyisiyken 1 yaş daha aldı bu sene ciddi düştü. Bence 35 yaş üstü transferlerden yavaş yavaş uzaklaşmak lazım illa ki fiziksel olarak düşüyorlar. Ben birazda takım uyumundan yanayım Rashica'nın bonservisi almalıyız Kerem-Icardi-Rashica buralar gayet iyi bu sene uyumda yakaladılar seneye bu uyum ve hücum ezberimiz giderek artacaktır. Bizim Di Maria yerine orta alana 2 tane sağlam transfer yapmamız lazım.

Yves Bisouma
Kovacic

Kanat oynayacaksa olmaz, 35 yaşında bir kanat oyuncusu günümüz futbolunda olmaz, hele bizim oynadığımız sistemde mümkün değil, mertensle yolları ayirirsak di Maria onun yerine gelebilir

Bugün de kötüydü. Son maçlarında fiziksel olarak çok düşüş var, bu da doğal olarak teknik becerisiyle istediklerini yapmasının önüne geçiyor. Özellikle son Avrupa maçlarında takımının en kötülerindendi. Yaşının da etkisiyle öyle istikrarlı, standart seviyesi iyi bir sezon geçirmedi. Sezon ortası sergilediği performansından çok uzakta şu an. Eğer Di Maria transfer edilecekse rotasyonu çok güçlü olmalı ki sezonu erken açıp 3 kupada yarışacağımız bir sezon bizi bekliyor. Çok sağlam bir kadro planlamasına ihtiyacımız var. Zaten mevcut kadroyu Lucas gibi bir canavar bile zor taşıyor, hesabımızı kitabımızı ona göre yapalım derim.

Di Maria fark yaratır mı ? Evet bizim ligde fark yaratır. 2024 yılındaki Copa Amerika'da forma giymek için belki de iyi durumda kalmak için çalışacak ama o riske girmek istemeyebilir, bizim ligden üst düzey milli takımlara oyuncu pek gitmez oluyor. Hadi diyelim ki o riske de girdi geldi, kendine de baktı bizi seneye de şampiyon yaptı, sonraki yıl napacağız? Yerine oyuncu bakacağız. Artık bu tarz transferlerden vazgeçmemiz lazım düşüncesindeyim. Bizim ihtiyacımız kaliteli bir 8 numara ama fizik kapasitesi iyi durumda olan bir 8. İlkay falan da değil. İlkay'ı hallaç pamuğuna çevirirler bizim ligde. Oyun bilgisi, top tekniği vs ne kadar iyi olursa olsun fizik kaliten iyi olmadı mı bizim ligde iş yapma olanağını elinden alıyorlar. Bizim orta sahaya hem basan, hem pas kalitesi yüksek, hem dribling yeteneği olan bir 8 numara şart. Zaten takımda en çok eksikliğini hissettiğimiz kısım burası, rakibi ortadan dribling ile delemiyoruz hiç. Midjtsjö bunu kısmen yapıyor o da doğru dürüst oynamadığı için maç temposu iyi durumda olmadığından çoğu zaman bocalıyor.

Yaşı itibari ile beni korkutan ama formamız altında ter dökmesini yıllardır hayal ettiğim nadide güzide futbolcu. %49 gelmesin %51 gelsin.

Messi ve maradona (futbol literatülde) olmamış olsaydı ,es kaza arjantinin en yetenekli oyuncusu > di maria <

hafızam beni yanıltmıyorsa *benfica ile baslayan 'portekiz kariyerinde °~° rüzgar gibiydi. O dönem portekiz basının <manşet> ettiği bir kaç deyimi sizinle paylaşayım; (bu lig kolay geldi* ,şu kadarcık '()' delik olsa oradan da atar* ,benfica bu oyuncuyu tutamaz*

ara parantez - ( henüz milli^~^ dahi olmamistı*)

az ileri gidersek ayrılık geldi çatmıştı > [_] epl takımları da'ha görüşmelere başlayamadan *sayın perez transferi bitirip ☆> real madrid inişli uçak biletini *di marianin cebine koymustu.?

akabindeki donem oncelikle barcelona tathtı *IhI 'yıkılmıştı. . .

Yakışıklı* olmadığım için >> kapı dışarı edildim. Aç parantez (buna sonraki @postlarda geleceğim)

ferb'24 te 36 yaşına girecek -bir oyuncuyu ,dinamik bir futbol oynayan /takimima ben yakıştıramiyorum.

nice @dimaria'sız sampiyonluklara...

saygi ve selamlarimla .
Can yeni hesabını kutlarım renktaş.

Mata gibi olur diyenler neyin kafasını yaşıyor acaba, Mata ölmüş bitmiş olarak geldi zaten bu herif daha sene olmadı dünya kupası kaldırdı, keza juvede başarılı bir sezon geçirdi. Gelirse ligi donunda sallar ezbere konuşmayalım.

Mata gibi olmaz verimli olur ama daha uzun süre oynayabilecek oyunculara yatırım yapma zamanı geldi.

Boey, Nelsson, Torreira, Rashica tarzı transferlerden devam edilmeli.

Üst Alt