Üye Görüşü - Galatasaray Doğranırken Mışıl Mışıl Uyuyan Yönetim! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Doğranırken Mışıl Mışıl Uyuyan Yönetim!

Konuşmayan kim varsa defolsun gitsin Ulan

Biz gerekirse sokağa iner GS'ın hakkını savunuruz

FNE-NX9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu maçtan sonra ortalığı ayağa kaldırmayan yönetim isterse messiyi ronaldoyu yarın getirsin fiilen benim gözümde bitmiştir buna Erden bey de dahildir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimsenin izlemediği GSTV’ye biri çıkar şimdi.
Herkes için adalet istiyoruz gibi boş açıklama yapar.

Bu yönetim artık yok hükmündedir, bu dakikadan sonra da hiç ses çıkarmasınlar, mesele kazanırken konuşmaktır, kaybederken değil. Takıma bakıyorum, ulan arkadaşınız yere düşmüş, penaltı olması lazım, hala o Zaha denen boş herif topu kazanma peşine koşuyor. Lan bırakın topu, itiraz edin itiraz, hakemin etrafını sarın, bakın Torreira'ya topu orta sahadan dışarı atıp itiraz ediyor, ama bir tek o var, yanında bir Allah'ın kulu yok. Siz nasıl topçusunuz arkadaşınızın yanına gitmezsiniz, penaltıyı almak için yırtınacağınıza topun peşine düşersiniz.. Böyle yönetime böyle takım zaten ne beklenir ki başka. Okan bey'de geçen hafta Cengiz Ünder'i övmüştü, bu hafta da Dzeko'yu över artık. Ama ben yine de bunlara daha az suç buluyorum, böyle boş beleş yöneticilerin olduktan sonra sahada ve saha kenarındakilerin ruhsuz tepkisiz takılmaları oldukça doğal. Haftalardır bağıra bağıra gelen katliam sonunda gerçekleşti, şimdi kınayı yaksınlar bir taraflarına, Allah'ın sevgi pıtırcığı, mıymıntı yönetimi..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fbnide penaltı pozizyonlari da dahil sert bir açıklama yapılmalı
Hakem atamaları Malok lar dahil ser bır açıklama
VAR diye de bir sistem var
Bizim ligde yabancı var olmalı va kayıtlar her hafta yayinlanmali

tek dertleri genel kurul üyelerine gs adasında rakı,bira,çay yiyip içirip oylarını almak ve gs yöneticisiyim ben havasını çevresine atmak. takım umurlarında değil.

Galatasaray, başarısızlığa tahammül gösterilecek yer değildir.

Geçen sene şampiyon mu oldun? Bu sene de olmak zorundasın!
20 sene üst üste şampiyon mu oldun? 21. sene yine olmak zorundasın! Olamam diyorsan, istifa et git. Hakkın yenirken sesin çıkmıyorsa, bırak git.

Yönetimde ağır bir rehavet ve sessizlik var. Bu durum çok can sıkıcı.

Bu işlerin arkasında malum şahıs var. Koç denen herif genel seçim öncesi seçimden sonra birşeyler açıklayacağım filan deyip tehdit savurdu. Onun hesabına göre iktidar el değiştirecekti sonra o iş yatınca malum şahıs karşısında eli cebinde bir görüntü verdi. Gövde gösterisi yaptı. Bu koç çok güçlü adam kimse ters düşmek istemiyor. Bu ülkede parası olan en güçlüdür. Dünde yazdığım gibi ts ve biz hariç tüm takımları satın aldı. Hakemlerde elinde ama işi sağlama almak için cumhur aracılığıyla bence bizim başkana ufak bir rica geldi. Bu sene şampiyonluğu bırakın dendi. Bu olay hakem dövme işinden sonra oldu. İster hayal deyin ister senaryo ben bunu görüyorum. Koç bu sene şampiyon olamazsa başkanlığı kaybedecek ve tüm itibarı bitecek. Bu şekilde ayrılmak istemiyor, hatta şampiyon yapıp şirketinin başına geçecek takımı bırakacak söylentileride çıktı. Bizim yönetimin sessizliğide bundan kaynaklı okan hocanın haberi olmayabilir. Transfer yapılmamasıda bundan kaynaklı bence. Benim bir umudum yok şampiyon yaptırmazlar bizi bu sene.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ortada net bir haksız rekabet var. FB maçlarında lehlerine sonuca direkt tesir edici birkaç hata olduğunda bile, sonuca tesir etmeyen gri bir pozisyon bulup, dört bir koldan maçın hakemine TTF ye, MHK ye sallayıp duruyorlar. Bizim maçlarda ise sonuca tesir eden onca hakem hatası(?!) olmasına rağmen VAR devreye girmiyor, yayıncı kuruluş yakındaki gökdelenden çekim yapıyor vs. Sonra o maçtan da bir tane aslında gri bile olmayan, hakemin bizim lehimize verdiği doğru bir karar üzerinden hakem GS ı kolladı algısı oluşturuluyor...

Takım da iç açıcı futbol oynayamıyor. Yapılacak birkaç transferle oyundaki defoların tümüyle düzeleceğine dair senaryo hayal etmekte zorlanıyorum doğrusu. İşler giderek zorlaşıyor maalesef...

Üst Alt