Galatasaray Donk'un Menajerine Ödenen Paranın Geçmişe Ait Olduğunu Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Donk'un Menajerine Ödenen Paranın Geçmişe Ait Olduğunu Açıkladı

o zaman maaşı da 500 değil 900 ve maç başı + galibiyet primleri de hayli skandal
bunlar yalanlanmadığına göre kazık gibi mukavele sokulmuş klübe.

Zaten bir gazeteci kolay kolay imzasını atıp böyle haber yayınlamaz. Doğrudur ama CL olayını anlamadım. Virüs öncesi falan mı hazırlandı acaba?

Bonus kısmı nerede belgede onu göremedim. Bunu paylaşan kişi gidip bonusları brüt ücretin üzerine ekliyor olmasın?
KAP'a maaş konusunda yanlış bilgilendirme yapamazsınız. Öyle kolay değil o iş. 515bin yazıyorsa o maaş 515bindir.

1599666988806.png

Donk'un menajer ücreti konusunda menajerin geçmiş alacakları yapılandırma anlaşması olduğunu tahmin etmiştim zaten. Durusn Özbek giderken hiç bir menajerlik ücreti ödemediğini ve aldığı oyuncuların maaşını hiç ödemediği zaten ortaya çıkmıştı.

Haber doğru yanlış bir yana Koç'un tasması Mehmet Ayan bu tip haberleri Fenerbahçe aleyhine hiç yapmaz Fenerin kurduğu kadroyu biz kursak Mehmet Ayan denen soytarı takımın yaşlılığından tut parasına kadar haber yapardı ayrıca bu belgenin dışarıya sızmasıda rezillik kurumsal açıdan

Başka sayfasında al cl ve ligde her galibiyet için 20bin euro ve her çıktığı 10 ve katı maçta ayrı prim var. Büyük ihtimal vergiden kurtulmak için yapılmış sözleşme

Düşünün Elmander ve Lorik Cana'nın bile manajerlik ücretlerini yeni ödemişken Donk'un manajerine geçmiş dönem borçlarımızın olması çok normal değil mi? Kulübün yaptığı açıklama da bu yönde zaten. Ne olduğu belli olmayan birisi çıkıyor kulübe sallıyor, biz de oturup burada birbirimizi yiyoruz. Bizim sözleşmelere gelene kadar bakılması gereken daha çok yer var.

Üst Alt