Galatasaray Dwight Gayle ile İlgileniyor İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Dwight Gayle ile İlgileniyor İddiası

Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray, bir yandan da önümüzdeki sezona yönelik transfer çalışmalarını sürdürüyor. Radamel Falcao'nun takımdan ayrılma ihtimali nedeniyle santrfor arayışında olan Sarı Kırmızılılar'ın gündemine şimdi de Dwight Gayle'in geldiği öne sürüldü.

Daily Mirror gazetesi, okuyucularıyla paylaştığı haberinde Cim Bom'un Newcastle United ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan İngiliz santrforla yakından ilgilendiğini duyurdu. Haberde 31 yaşındaki futbolcuya Katar ve Suudi Arabistan'dan bazı takımların da talip olduğu belirtildi.

DeAndre Yedlin'in eski takım arkadaşı olan Gayle, bu sezon yalnızca 13 maçta forma şansı bulabilirken rakip fileleri bir kez havalandırabildi. Arsenal altyapısından yetişen golcü oyuncunun güncel piyasa değeri ise Transfermarkt verilerine göre 8 milyon euro. ( asistanaliz )

0_GettyImages-1190154577.jpg

oyuncu profili

O dönemler bende Newcastle'ı desteklerdim. Çoğunlukla Alan Shearer üstüneydi, daha sonra Owen, Parker, Martins, vs üstüneydi. Sonra Belözoğlu fener'e gidince tutmayı bırakmıştım.

shearer favori topçumdu p liginde baya seviodum ama 90ların sonunda daha çok
ayı gibi herifti çok iri olmamasına rağmen
herkesi dövüyordu sahada

Bu isin icinde Arsenal'in olmasina hic sasirmadim.

Herkesin dönüm noktasi bir hikayesi var bu lanet olasi takimla.
Y nesline güzel futbol izleten ilk takım çünkü Avrupa'da. Hem bireysel hem takım olarak çok güzel şeyler vadettiler. Henry tek başına bir figürdü, Bergkamp zaten izlemesi en keyifli adamlardan biriydi. Bir ara 11 siyahi ile oynamaları bile bir mesajdı.

o zmnlar iyilerdi bi de
49 maç yenilmedikleri zmn
palasla oynamadan bi kaç hafta önce man u yenmişti sanırım ama yine müthiş bir takım idi

Ben de severdim lakin deplasmanda 4-0 öne gectikleri Newcastle macini 4-4 bitirip benim bomba gibi kuponumu yatirana kadar. Büyük vurgun yapacaktim üniversite zamani deli para olacakti benim icin o zamanlar.

Y nesline güzel futbol izleten ilk takım çünkü Avrupa'da. Hem bireysel hem takım olarak çok güzel şeyler vadettiler. Henry tek başına bir figürdü, Bergkamp zaten izlemesi en keyifli adamlardan biriydi. Bir ara 11 siyahi ile oynamaları bile bir mesajdı.

Ben de zaten Bergkamp ve özellikle Henry yüzünden seviyordum bunlari. Müthis futbol oynuyorlardi o dönemler gercekten.

Üst Alt