Galatasaray, Egemen Korkmaz'ı Yaşı Sebebiyle Reddetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Egemen Korkmaz'ı Yaşı Sebebiyle Reddetti!

AnknGQ.jpg

Serdar Aziz'in sakatlığıyla stoper arayışına geçen Galatasaray, Türkiye'ye dönmek isteyen Egemen Korkmaz'ı reddetti.

Serdar Aziz'in sakatlanması ve Aurelien Chedjou'nun Afrika Kupası'na gitme ihtimali, Galatasaray'ı devre arasında stoper arayışına yöneltmişti.

Stoper sıkıntısı çeken Galatasaray'a, İsviçre'den Türkiye'ye dönme niyetindeki Egemen Korkmaz, menajerler tarafından önerildi. Fakat sarı kırmızılıların deneyimli stopere cevabı, ilerleyen yaşından ötürü olumsuz oldu.

Sabah

Bu arkadaşın sanırım iki ön çapraz bağında birden kopuk yoktu , sakatlık kriterlerimizi doldurmuyor.

Her iki dizde de major sakatlık en alt kriterimiz , menajerler standardımıza göre adam önerirlerse zamanımızı çalmamış olurlar.

suanki form durumunu bilmiyorum ama zamaninda yaptigimiz emre asik transferi gibi olabilirdi, yani soguk bakmazdim ben bu transfere. Yarim sezon icin anlasilsaydi ve düsük bir ücret karsiliginda oynasaydi sezon sonuna kadar kaybedecegimiz bisey olmazdi.

Semih Kaya'dan daha iyi oynardi diye düsünüyorum hemde sol stoper olarak Hakan Balta'ya bir yedek olmus olurdu

Ne hale düştük be. Fener'in 2 sene önce attığı ve 2 senedir 2.ligde oynayan oyuncuyu "yaşlı" olmasa alacakmışız.

Bu ne arkadaş.Madem öyle bülent korkmaz ve popescu geri dönsün.En azından alınacak yerlilerden daha iyi olur.Yönetim en sonunda küfür ettirecek kendine

Üst Alt