Galatasaray, Emrah Başsan ile Anlaşmaya Vardı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emrah Başsan ile Anlaşmaya Vardı!

Ya böyle bos herifler ile ugrasacagimiza gidip Almanya Belcika Hollanda'dan falan Sinan gibi genc bir kac gurbetci toplasak olmaz mi?

Bu cöpe simdi imza parasi falan da vermistir bizim gerizekalilar.

Yillik 1.9 milyon eurodan 4 yillik anlasma imzalamisiz.
En az 1 milyon euro veririz. Adamin eski klubu zaten sozlesme uzatmamis simdi bu herife 500 bin tl versen bile mecbur kabul edecek. Emrahin alinmasini falanda istemiyorum bu arada yanlis anlasilmasin sadece yillik ucret oderken yaptigimiz salakligi soyluyorum. Diger bir konuda turk oyunculara euro cinsinden para vermemiz buyuk sacmalik, tl cinsinden oner sozlesmeyi kabul etmezsede kapiyi gostereceksin mecbur kabul edecek. Son olarakta mac basina odenen paraya gicik oluyorum herif hem yaptigi is icin yillik milyon eurolar aliyor birde maca cikti diye para oduyoruz beyefendilere yetmedi bir de bu adamlara onemli maclari kazansin diye prim odemeleri beni cileden cikariyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ya böyle bos herifler ile ugrasacagimiza gidip Almanya Belcika Hollanda'dan falan Sinan gibi genc bir kac gurbetci toplasak olmaz mi?

Bu cöpe simdi imza parasi falan da vermistir bizim gerizekalilar.

Olmaz tabi ligi taniyor adi altinda nasil komisyon alsin bu hainler ozaman. Neyse ben nefes alacağim biraz. üsküdar sahiline gidiyorum. Sende berlin duvarina doğru yürü açilirsin:D

Iyice tassak konusu olduk anasini satayim :red:

"Ahmet Cakar:Bir çok büyük takımın peşinden koşup alamadığı dünya yıldızı Emrah Başgan'ı transfer eden Dursun başgan ve GS yönetimini kutluyorum"

Transfer kesin sanirim...

ABV YONETIMMMMM

Olmaz tabi ligi taniyor adi altinda nasil komisyon alsin bu hainler ozaman. Neyse ben nefes alacağim biraz. üsküdar sahiline gidiyorum. Sende berlin duvarina doğru yürü açilirsin:D

Oglum ben Gladbach da yasiyorum Berlin bana neredeyse 600km cekiyor :D Sonra Düsseldorfa gidecegim orada Rhein nehirinin orada yürürüm biraz :D

allah belanizi versin. kac kez dedim sinan podolski bruma varken bize sadece ilk 11lik bir sag kanat gerekli diye. bunlar bu 3 oyuncudan daha kötüsünü yasin ve olcani göndermeden aliyor

Hep dedim cok beklentiye girmeyin diye. Bu yonetim varken Emrah'lara Mehmet'ler kendinizi hazirlayin

Art niyetli bunlar kesin. Is bilmezlik falan degil. Hele 1.9m olayi dogru ise kesinlikle ajan falan bunlar

Üst Alt