Galatasaray, Emre Mor ve Menajeri ile Anlaştı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emre Mor ve Menajeri ile Anlaştı!

12,5 milyon yatirim yaptiklari adami ileride 50 milyon olabilir dusuncesiyle elbette ona gore kiralarlar

Risk alacaksan bonservisini alacaksin . Benfica bile 2 senelik kiralama ucreti ve 21 milyon opsiyonla toplam 25 milyonluk ucretle satisa koydu

Ki ona ragmen bjk parayi bulup alsa uzerinden kar edebilir durumda .

Haliyle emre ye de adamlar 12,5 para baglamislar , salakca bir ise imza atmazlar

DeTWu8iWAAEEdId.jpg

Transferde yılın olayı! G.Saray hem oyuncu hem de menajeri ile anlaştı. Sıra geldi kulübüne!..

Emre Mor ve menajeri ile yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlandı. Oyuncunun 1 yıl kiralanması için kulübü Celta Vigo ile görüşmelere başlanacak. (BiP Spor)
Seten falan yazıyor buraya çoğunlukla

12,5 milyon yatirim yaptiklari adami ileride 50 milyon olabilir dusuncesiyle elbette ona gore kiralarlar

Risk alacaksan bonservisini alacaksin . Benfica bile 2 senelik kiralama ucreti ve 21 milyon opsiyonla toplam 25 milyonluk ucretle satisa koydu

Ki ona ragmen bjk parayi bulup alsa uzerinden kar edebilir durumda .

Haliyle emre ye de adamlar 12,5 para baglamislar , salakca bir ise imza atmazlar
Biz de 12.5 bağladığımız adama 7.5 8 milyonluk opsiyon koyduruyoruz amatörlükte üstümüze yok :D

Evet ben de oyle hatirladim simdi . Ki "bak yuzune bakip almiyorlar lanet olsun" diyenler , sonra "15 e mi satilir bu adam ,lanet gelsin size" diye yonetime cemkirenlerle ayniydi

Evet ben de oyle hatirladim simdi . Ki "bak yuzune bakip almiyorlar lanet olsun" diyenler , sonra "15 e mi satilir bu adam ,lanet gelsin size" diye yonetime cemkirenlerle ayniydi

Sinan bazı konularda beni çok şaşırttıp güzel yorumlar yapıyorsun ama bu tür transfer olaylarında garip yorumlar atıyorsun olayları o an ki döneme göre değerlendirmek gerekiyoe brumanın performansı terimin gidişinden sonra düşmüştü 7 8 e elden çıkarmak o dönemde bizim açımızdan yararlıydı.

İspanyadan dönüşte Çok farklı bir bruma geldi gittiği dönemle alakası yok yani gönderdiğimizde 7 m etmezken geldiği dönemde oynadığı futbolun ederi 20 ydi tudorun egosuna kurban gitti 13 e yolladık kalsaydı 1 sezon daha terimde gelmişti ne güzel 25 e satılırdı çok rahat sözleşme uzatmak istemedi vs bahaneleriyle 13 e satıldı ama işin doğrusu tudorun egosuna kurban gitti mutlu olmadığı yerde kimse durmak istemez.

Sinan bazı konularda beni çok şaşırttıp güzel yorumlar yapıyorsun ama bu tür transfer olaylarında garip yorumlar atıyorsun olayları o an ki döneme göre değerlendirmek gerekiyoe brumanın performansı terimin gidişinden sonra düşmüştü 7 8 e elden çıkarmak o dönemde bizim açımızdan yararlıydı.

İspanyadan dönüşte Çok farklı bir bruma geldi gittiği dönemle alakası yok yani gönderdiğimizde 7 m etmezken geldiği dönemde oynadığı futbolun ederi 20 ydi tudorun egosuna kurban gitti 13 e yolladık kalsaydı 1 sezon daha terimde gelmişti ne güzel 25 e satılırdı çok rahat sözleşme uzatmak istemedi vs bahaneleriyle 13 e satıldı ama işin doğrusu tudorun egosuna kurban gitti mutlu olmadığı yerde kimse durmak istemez.

Bunlarin ben de farkindayim ama bizim forumda insanlarin dusunduklerini ,oyuncu satacak , satin alacak kulupler de en az bizim kadar dusunuyorlar , biliyorlar

O gun bruma o kadar ediyordu , bugun fazla ediyor

Rodrigues i satmayin ise yariyor diyorlar , peki yabanci kulupler salak mi isine yaramayan adamlara para versinler

O gun bruma 8 milyona satilsa , sonra cikis yapsa , "8 e gitsin bari" diyenler yine "1 sene sabredemediniz adam 20 oldu" diyecekler

Yani insanlarin yonetimlerde , scout&squad ekiplerinde olunca gelecegi gorme yetisi filan bahsedilmiyor yuce yaradan tarafindan

O yuzden herseyi guncel durum uzerinden degerlendirmek lazim

Rodrigues in gidisi bizi 30% geriletir , muslera ile beraber en kritik 2 adamdan biri

Ama para eden de bu sebeplerden dolayi o

Mantıklı hamle yapmak için geleceği görme yetisi gerekmiyorki.O zaman herkes işin içinden sıyrılır bu şekilde nerden bileyim kahinmiyim der.Mesela levent nazifoğlu da nerden bileyim erenin böyle çıkacağını falan der.Yani hafta da 1 zevkine maç izleyen adamlarla, bu işi meslek olarak yapan adamları nasıl bir tutacaz.Ayrıca sadece bruma değil telles ve podolski de de aynı şeyler oldu.Bunun bahaneside şu olamaz taraftar ozamn o parayı satılsın bu zaman bu paraya satılsın dedi gibi cümleler.Dursun özbek yönetimi oyuncu satmaktan net 1 şekilde anlamıyordu bence hiç bahane aramaya gerek yok.

Dursun ozbek in bildigi her hangi bir sey mi var ? Adamin GS li olup olmadigi bile tartismali

Ama levent nazifoglu ornegin bir oyuncuya "bu hale gelecegini nereden bilebilirdim" dediginde neyse , sen-ben de birini onerdigimizde ayni sekilde kotu cikarsa aynisidir

Bir insanin isi olmasi , gelecegi tahmin yetisi kazandirmaz

Rvp yi istemeyen yoktu , bjk ile fb birbirine girdi , biz gipta ettik , ligin altini ustune getirecekti ?

Hepimiz ters kose olduk , simdi fb yonetimi hatali ise biz , fb seyircisi , bjk lisi de ayni yanilgiyi yasamadi mi ? Neden suclu sadece fb yonetimi ya da profesyonelleri oluyor ?

Zaten seyircide en sevmedigim unsur bu .. herseyde en iyisini kendisi bilir , ama hatali bir tercih dillendirirse "benim degil onlarin isi" der siyrilir , ne guzel dunya

dedesi yaşında adam bu yaştan sonra ergen zibidi kahrı mı çekecek defolsun gitsin önüne gelen takım tekmeyi basmış dortmund adam edememiş ne bekliyorsunuz bu veletten ? iki maç artislik yapar sonra takım oyununu da mahveder

Dursun ozbek in bildigi her hangi bir sey mi var ? Adamin GS li olup olmadigi bile tartismali

Ama levent nazifoglu ornegin bir oyuncuya "bu hale gelecegini nereden bilebilirdim" dediginde neyse , sen-ben de birini onerdigimizde ayni sekilde kotu cikarsa aynisidir

Bir insanin isi olmasi , gelecegi tahmin yetisi kazandirmaz

Rvp yi istemeyen yoktu , bjk ile fb birbirine girdi , biz gipta ettik , ligin altini ustune getirecekti ?

Hepimiz ters kose olduk , simdi fb yonetimi hatali ise biz , fb seyircisi , bjk lisi de ayni yanilgiyi yasamadi mi ? Neden suclu sadece fb yonetimi ya da profesyonelleri oluyor ?

Zaten seyircide en sevmedigim unsur bu .. herseyde en iyisini kendisi bilir , ama hatali bir tercih dillendirirse "benim degil onlarin isi" der siyrilir , ne guzel dunya
Abi iyi güzel diyorsunda benim fikrim beni bağlr sadece yöneticinin kararı koca camiayı bağlar.Zaten biri fikir diğeri karar adı üstünde.Rvp örneğinde buz gibi fb yönetimi hatalı sakat adamı almışlar şov peşinde oldukları için fazla önemsemediler demekki.Taraftar nerden bilsin adamın sakat olduğunu.

İyi transfer olur.Türk oyuncu lazım böyle hareketli oyuncuları izlemek de seyir zevkini arttırır tabi dikiş tutarsa.Fatih hocama güveniyorum bu konuda umarım emre de mallık yapmaz.

Üst Alt