Galatasaray, Enis Destan İçin Teklif Yapmaya Hazırlanıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Enis Destan İçin Teklif Yapmaya Hazırlanıyor!

sen lafi anlamadin ahkam kesiyorsun bak bakalim turkiye ligine en cok alinan yabanci nereye aliniyor forvete turkiyede forvet yetismiyor dunyada da yetismiyor 30 tane diger mevkiye turk oyuncu cikiyorsa 2 tane forvet cikiyor ben hic cikmiyor demedim simdi al voltani

Türkiye'de de yetişmiyor Dünyada da yetişmiyorsa nerden alak gardaş? Marstan mı getirek?
Uefa kupasını aldığımızda da en iyi yerli oyuncular bizdeydi. Her mevkinin en iyisi bizde olmalı zaten.
Yabancı Kuralı varsa alacaksın en iyi Forveti Türkiye'nin en iyi kulübüne.
Sana mı soracaklar yerli santrafor alırken?

Sana sorsalardı M.Oktay, Tanju, H.Şükür, Ümit Karan da gelmezmiş.

Bi gelmişler 4 tane Türk santrafor bu takımın 30-35 yılını başarılarla doldurmuş. Voltaaaaaaaa...

Türkiye'de de yetişmiyor Dünyada da yetişmiyorsa nerden alak gardaş? Marstan mı getirek?
Uefa kupasını aldığımızda da en iyi yerli oyuncular bizdeydi. Her mevkinin en iyisi bizde olmalı zaten.
Yabancı Kuralı varsa alacaksın en iyi Forveti Türkiye'nin en iyi kulübüne.
Sana mı soracaklar yerli santrafor alırken?

Sana sorsalardı M.Oktay, Tanju, H.Şükür, Ümit Karan da gelmezmiş.

Bi gelmişler 4 tane Türk santrafor bu takımın 30-35 yılını başarılarla doldurmuş. Voltaaaaaaaa...
Benimle konuşacaksan önce uslubuna adabına dikkat ediceksin etmiyorsan ben sana cevap dahi vermem
yenisin burda belli ben seni engeller geçerim ama bu saldırgan kahve ağzı üslübunla seni çok aydınlatırlar
basit bir mesajı buralara getirmeni tebrik ediyorum.Benim seninle ugraşacak enerjim yok ama olacak arkadaşlarıma
havale ediyorum senin hakkından onlar gelir

Ümit Karan'a haksızlık etmeyelim, direkt santrafordu ve çok da iyi santrafordu.

Avrupa kalitesinde olduğunu da zamanında ŞL performansıyla göstermişti.

O boyla sırtı dönük oyunu da çok iyi beceriyordu.

Enis'i pek izlemedim ama öncelik Halil olmalı.

Enis, Burak, Gökdeniz hangisini alabiliyorsak alalım. Yedek forvetimiz yok Enis bu yüzden daha önde bence tabi mohamedin yokluğunda babeli oynatacaksak almayalım. Bu arada kendi oyuncumuz Eren içinde bir takım bulmalıyız acil. Aralarında sadece 1 yaş var

Üst Alt