Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Kalıplı zenci 210+ uzun konusunda anlaşalım.

Ayakları seri adam lazım, uymaz yoksa bu kılıfa bu minare sığmaz, bu takıma atletik uçan kaçan Williams yüzünden dış şutu olan atletik 4 lazım. Hamilton match up'ın da zaten üstün çıkıyor, Göksenin yine aynı Williams net ribauntçu çember savunucu o yüzden gerek yok kalıplı bizi yavaşlatır, sistem dışı kalırız. O eski dönem low post taki çarpışmalar, 4 dışarda bırakın ben tek oynayacağımlar tarih oldu.

Ayakları seri adam lazım, uymaz yoksa bu kılıfa bu minare sığmaz, bu takıma atletik uçan kaçan Williams yüzünden dış şutu olan atletik 4 lazım. Hamilton match up'ın da zaten üstün çıkıyor, Göksenin yine aynı Williams net ribauntçu çember savunucu o yüzden gerek yok kalıplı bizi yavaşlatır, sistem dışı kalırız. O eski dönem low post taki çarpışmalar, 4 dışarda bırakın ben tek oynayacağımlar tarih oldu.
Eziliyoruz her kalıplı uzuna karşı 2.06 Johnathan Williamsın işi zor.

Birebir katılıyorum, Williams zaten muazzam ribauntcu o yuzden hic ribaunda falan takılmadan hem motum olmadığında spacing yaratabilecek hem de blok tehdidi olan bi 4.5 daha lazım bence direk. Aslında biraz bulması zor bi profil ama g-league de boyle enteresan oyuncular var. Ben moore güzel olurdu sanki.

Eziliyoruz her kalıplı uzuna karşı 2.06 Johnathan Williamsın işi zor.

Önemli olan boyu değil işlevi !
1.98'lik hines'ı ezilirken ben doğru düzgün görmedim, Dunston 2.03 mesela yada Lasme vs vs vs Vidmar gibi adam sana 1 kazandırır 4 kaybettirir. bu tip adamlar set oyunu temposuz maçlarda ancak verim verir, sen tempoyu yükseltir ayak ve el çabukluğuyla 3 tç yada rib çekip fast break at o adamın dili çıkar hali kalmaz. Eski basketbol olsa Embiid MVP ve Embiid&Harford ile P76 şampiyon olurdu. Shaq bugünün basketbolunda maalesef Embiid değerinde bile olamazdı, bunlar benim görüşüm tabi senin fikrine saygı duysamda bana göre gereksiz.

Önemli olan boyu değil işlevi !
1.98'lik hines'ı ezilirken ben doğru düzgün görmedim, Dunston 2.03 mesela yada Lasme vs vs vs Vidmar gibi adam sana 1 kazandırır 4 kaybettirir. bu tip adamlar set oyunu temposuz maçlarda ancak verim verir, sen tempoyu yükseltir ayak ve el çabukluğuyla 3 tç yada rib çekip fast break at o adamın dili çıkar hali kalmaz. Eski basketbol olsa Embiid MVP ve Embiid&Harford ile P76 şampiyon olurdu. Shaq bugünün basketbolunda maalesef Embiid değerinde bile olamazdı, bunlar benim görüşüm tabi senin fikrine saygı duysamda bana göre gereksiz.
Ben neden böyle bir oyuncu istediğimi anlatamadım galiba mesela futboldan örnek verirsek evet takım olarak a planımız kanatlarda hızlı oyuncular kullanıp topu ileriye çabuk taşımak olsun ama elimizde yine de yavaş teknik kanattan oyun kurabilecek bir oyuncu da bulunmalı ki taktiksel olarak esnek olabilelim oyun bizi buralara getirebilir çünkü. Zaten bu alacağımız yabancı 6.yabancı olacak kim dışarıda kalır bilmiyorum ama ya bu yeni transferimiz ya da rj hunter dışarıda kalır diye tahmin ediyorum yani sonuç olarak bir tane daha Johnathan Williamsa gerek yok bence

Fener gerçekten hiç hazır gözükmüyor avrupalı oyuncularla hızlı set oynamaya çalışıyorlar çok top kaybettiler bu oyunun oturması uzun sürer maćımız erkendir inşallah

Ist
Yalnız biz bu sene basketboldan kâr bile edebiliriz staff dahil bütçemiz 2 milyon dolardı galiba yanlışsam düzeltin şl katılımdan 300 bin dolar alacağız galibiyetler tur primleri vs 800-900 bin oradan gelebilir isim sponsorumuz da 300 bin veriyordu galiba 1.2 milyon dolar ligde de play off yapacağız muhtemelen gelirimiz 2 milyon doların üzerinde olabilir.
Iste ben de sanki F4 yapacakmisiz gibi butceyi extra 300 bin yapip iyi bir 5 numara alalim diyorum.

Fenerin maçının tamamını izledim De Colo varken de görmek lazım tabi ama adamlarda 9 yabancı var çoğu yeni transfer en beğenilen isim daçkadan aldıkları uzun. Transfer planlama vs o kadar başarısızlar ki şu kadroyu 5 milyon dolara da rahatça kurabilirlerdi o da De Colo var diye. Westermann kötü değil daçkadan gelen uzun iyi bir de Jarell Eddie iyi şutör geri kalan Barthell Ulenovas falan bu oyunun oyuncusu değiller Vesely formsuz 13ünde rakip olursak kazanacağımızı düşünüyorum daha karakterli bir takımız.

Üst Alt