Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Genel Kuruldan onay almadan bence şirketleşme kurulamaz bekleyip görelim bakalım, bu arada Kerem TUNÇERİ ve Murat ÖZYER'in gelmesi iyi gözükse de 2 isimde uzun vadeli planlamayla başarılı olabilirler, yatırım amaçlı transferleri olacağını düşünüyorum, bir yapı oluşturulursa 2 yıl sonra Ergin ATAMAN döner ve o yapının üzerinden yatırımda artırılarak şampiyonluğa oynayacak bir yapı mümkün, önemli olan sistem adamlarını iyi seçmek benim tercihim Orhun Ene olurdu ama Milli Takım ve Tofaş'tan düşmez bize.

Bir noktada görev alırsa şaşırma camianın çocuğu Liseli olunca adı doğal olarak daima adı geçer, faydalı olduğu zararlı olduğu dönemler tabi ki var.
Günümüz basketbolunda yeri yok,mahmutininde yok

Eskide kaldı bu isimler,ataman gibi güncelleyeceksin kendini

Mesela aysal bşk seçiliyo futbol aş oluyo hikmet karamanla yola çıkarmı,çıkmaz

Ama dursun seçilsr futbol aş olsa hikmetle çalışırmı,çalışır

O yüzden dedim elmas-nef-aş üçgeninde özyere yer yok

Ha 10 sene sonra duygun yarsuvat gibi biri seçilirse kalite özyer-erman kunter-le cola seviyesine düşer zaten ama şu yapıda düşmez

Günümüz basketbolunda yeri yok,mahmutininde yok

Eskide kaldı bu isimler,ataman gibi güncelleyeceksin kendini

Mesela aysal bşk seçiliyo futbol aş oluyo hikmet karamanla yola çıkarmı,çıkmaz

Ama dursun seçilsr futbol aş olsa hikmetle çalışırmı,çalışır

O yüzden dedim elmas-nef-aş üçgeninde özyere yer yok

Ha 10 sene sonra duygun yarsuvat gibi biri seçilirse kalite özyer-erman kunter-le cola seviyesine düşer zaten ama şu yapıda düşmez
Ben doğru isim demiyorum zaten, benim adayım başından beri Orhun Ene'ydi, Kerem çünkü hido bağlantılı tamamen biat kültürünün bayrak taşıyanıi Kerem'e yarın saraydan çekil deseler çekilir, Orhun bu konuda daha doğru tercih olurdu

Koç Ekrem Memnun bu sene kalıyor galiba. Bu sene zaten baskette bir nevi yapılanma senesi gibi olacak sanırım ama umarım Cl'yi alacak bir kadro kurabilirler özellikle yerli transferde biraz geç kaldık gibi. Kenan sipahi falan okudum bir kaç yerde aman uzak dursun.

Bu sistem simdi tam olarak nasil isleyecek. Sayin Adnan Öztürk zamaninda bu AS´leri kaldirmayi vaat etmis, ve ciddi zararlar ve borclar ürettigini iddia etmisti. Geliri, yönetimi bagimsiz ise, buna okeyim. Ancak kulübe giren cikan birsey olacaksa, o AS´nin borcu bize girecekse, uzun vadede büyük bir ekonomik yük olusturur. Ve bu tarz özerk, ancak borcu kulübe kalacak yapilar, bir cok yiyici piranhayi cekecektir bünyesine.

Genel anlamda basketbolda cizecegimiz rota, yetistirici bir kulüp olmaktir. Iyi bir jenerasyon cikarabilirsek, ozaman düsünülebilir ek yatirimlar.

Bu sistem simdi tam olarak nasil isleyecek. Sayin Adnan Öztürk zamaninda bu AS´leri kaldirmayi vaat etmis, ve ciddi zararlar ve borclar ürettigini iddia etmisti. Geliri, yönetimi bagimsiz ise, buna okeyim. Ancak kulübe giren cikan birsey olacaksa, o AS´nin borcu bize girecekse, uzun vadede büyük bir ekonomik yük olusturur. Ve bu tarz özerk, ancak borcu kulübe kalacak yapilar, bir cok yiyici piranhayi cekecektir bünyesine.

Genel anlamda basketbolda cizecegimiz rota, yetistirici bir kulüp olmaktir. Iyi bir jenerasyon cikarabilirsek, ozaman düsünülebilir ek yatirimlar.
Basketbol başka bir şirket olacak kendi geliri ve gideri olacak yani geliri kadar harcayabilecek.

Üst Alt