Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Pivot lazım pivottt 3 numara değil ne HEnry si

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Henry ı izledim çok ağır sanki 3 numara olarak koşamıyor.yuruyor.resmen gerek yoktu

Ya Can Topsakal ve Erman kuntere bu seneki harcanan paraları ceplerinden ödentcen,ödemiyosalar klüpten hemen ihraç edecen.Pivot elzemken kısa alan adamlar net bu klübün hainleridir

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alırken söyledik. Kimse dinlemedi. Hardy'i falan övüyorlardı burada :D Yahu Trabzon gibi saçma sapan bir basketbol ekibinden transfer mi yapılır. ? Daha çok rezillik göreceğiz bu şubemizde, şu transfer paralarını Can denilen herif Erman ile beraber cebinden ödemelidir.

Banvit karşısında maç kadromuz

Jordan Taylor
Dwight Hardy
Mehmet Yağmur
Henry Walker
Ege Arar
Alex Renfroe
DaJuan Summers
Emir Preldzic
Göksenin Köksal
Serkan Aydın

Alttaki ekip net daha iyi.Zurnaci Muharrem Emir'e basket dersi verir.

DSHRigRXkAAfo6n

Hopsonla-Hendrix niye yok,sakatlar mı??,uzun yok diye uzun alıyosun gidip en iyi uzununu kesiyosun hasbinallah...,yine Egeyi 30 dk oytıcaksanız niye transfer yapıyonz geri zekalılar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
5 milyon euroluk bütçe için önümüzdeki senin kadrosunu yapmaya başlayalım:

Chris Kramer-Barış Ermiş-Yağmur
DJ Kennedy-Göksenin-Okben
Ponitka-Göksenin-Onuralp Bitim
Kenny Gabriel-Metin Türen-Ege
Ivan Buva-Mustafa Fall-Ege

COACH: FILIPOVSKI VEYA TRIFUNOVIC

7. yabancı temiz şutor olarak 2 numaraya Kyle Kuric'i de eklersek süper olur. Değişmeli oynar yabancılardan bir tanesi. DJ, 3 de oynar.Buva veya Fall yerine Vidmar daha iyi olur ama seneye Euroleague oynar Vidmar, bize bırakmazlar.

5 milyon euroluk bütçe için önümüzdeki senin kadrosunu yapmaya başlayalım:

Chris Kramer-Barış Ermiş-Yağmur
DJ Kennedy-Göksenin-Okben
Ponitka-Göksenin-Onuralp Bitim
Kenny Gabriel-Metin Türen-Ege
Ivan Buva-Mustafa Fall-Ege

COACH: FILIPOVSKI VEYA TRIFUNOVIC

7. yabancı temiz şutor olarak 2 numaraya Kyle Kuric'i de eklersek süper olur. Değişmeli oynar yabancılardan bir tanesi. DJ, 3 de oynar.Buva veya Fall yerine Vidmar daha iyi olur ama seneye Euroleague oynar Vidmar, bize bırakmazlar.
2. Lig icin iyi 1 kadro

Üst Alt