Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Taylor yerine Hopson'ı monte etmek gerekiyor kadroya.Guarda 3 yabancı fazla şişkinlik

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabah akşam ceza aldığımız yerde Adas'ı iyi koparmışız ya. Onun haricinde hocanın kattığı direnci söylemeye gerek yok ama sürekli dört kısa oynamak zorunda kaldığımız için ribaund problemine çözüm bulamıyoruz. Keza Ege'nin oyuna girdiği bölümlerde skor hep eksi yazıyor.

Alba Berlin'e uzatmada kaybettik, neyse Eurocup eziyeti bitti. Hafta sonu Karşıyaka maçı var takımdan play off beklentim yok küme düşmeyelim yeter Karşıyaka'da direk rakip bu anlamda. Acil pivot lazım bu haftada kaybedersek sezonun geri kalanı sıkıntı.

Maç Sonucu: Galatasaray Odeabank 98-82 Pınar Karşıyaka

DVshyFKX4AA2qpa.jpg

Çok kritik oldu düşme hattıyla farkı 3'e çıkarttık. Yalnız geçen maç Eric 7/7 ile oynamıştı, bugünde Banic 7/8 bu pota altıyla daha ne kadar gideriz bilemiyorum.

Galatasaray basketbol takımında ödemeler tam 4 ay geride. Türk oyuncular da dahil her oyuncunun bugün itibariyle fesh hakkı var. (caglartorun)

Bende transfer gelirse belki play off yaparız diye bekliyordum.

Galatasaray Odeabank'ta oyuncuların alacakları 4 aya kadar ulaştı. Sezon boyunca sadece 2 maaş alabilen oyuncula,r kulübe ihtar yolladılar. Dün ödeme sözü veren yönetim oyunculara herhangi bir ödeme yapmayınca tüm basketbolcuların serbest kalma hakkı ortaya çıktı.

Ayrıca bu da var zaten tek lisans hakkımız kaldı 1 oyuncu bile gitse küme düşeriz.

Son düzenleme:
Üst Alt