Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Senin hakkında linç kampanyası başlatıldı. Hiç bir yorumun olmayacak mı bununla ilgili? Umrumda değil diyorsan bilemem tabiki

Buraya ilk geldiğimde her yoruma ciddi ciddi cevap yazıyordum.. fakat artık anladım ki burası sanal alem.. linç etseler kaç yazar ki ? zaten 4-5 tanesını engelledıgım için yorumlarını görmüyorum bile.. kendileri çalıp kendıleri oynuyorlar :d

Buraya ilk geldiğimde her yoruma ciddi ciddi cevap yazıyordum.. fakat artık anladım ki burası sanal alem.. linç etseler kaç yazar ki ? zaten 4-5 tanesını engelledıgım için yorumlarını görmüyorum bile.. kendileri çalıp kendıleri oynuyorlar :d
Genellikle kesinlikle haklısın da konu baya çiddi konu. Başka yerde senin ismini taşıyan birisi, belki de sen bilmiyoruz işte, Atatürke hakaret etmiş.

9GQpXQ.jpg

99fc4c4d42fea07d49067473e63e4be1.jpg

Istatislikler bunlar Russ Smith ve Krstic de oynayınca sayı baremimiz 100leri bulacaktır diye tahmin ediyorum (Dentmont bu maç kötü 3 atmış yeni sakatlıktan çıkmasına bağlıyorum normalde iyidir)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Preldzic ligin normal sezonu için iyi oldu.

Can
Sinan
Göksenin
Preldzic
Orhan
Ege

6 yerliyi de tamamlamış olduk böylece.

Hazırlık kampında bacağından sakatlanan Russ Smith de 10 gün parkelerden uzak kalacak olan diğer isim.

Her gün maç olursa sakatlıklar normal. Zaten Ergin Hoca sezon başı aşırı yükleme yaptırıyor. Bence ikisinden biri gereksiz şu aşama için. Zaten en az 65-70 maç oynayacağız. Haftada 2 yüksek tempolu maç demek. O yüzden sezon başı fazla vitesi artırmamak gerek yoksa daha ağır sakatlıklar olabilir.

Üst Alt