Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 571 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

şu yeni moda faulu alır almaz şut pozisyonu almaya açlışmalar çok amatör geliyor bana ama ya ...

3 lüklerde de herif atmak yerine kolunu çarptırıyor faul almak için.

pahalı ama yav basket forması için - gerçi hakikaten takımın giydiği ürünle aynı mı bilmiyorum ama.
Artık pahalılık kavramı yok oldu üstad, hangi fiyat ucuz hangisi pahalı kalıyor çok karmaşık... Umbro forma üreticimiz ama iki sene aynı ürünü giymemiz kulüp tercihi mi bilmiyorum bu eksi yazdı, kırmızı formayı hariç tutuyorum tabi. Bu yüzden alınması pek makul değil gibi diğer iki forma ve fiyat düşününce.

Artık pahalılık kavramı yok oldu üstad, hangi fiyat ucuz hangisi pahalı kalıyor çok karmaşık... Umbro forma üreticimiz ama iki sene aynı ürünü giymemiz kulüp tercihi mi bilmiyorum bu eksi yazdı, kırmızı formayı hariç tutuyorum tabi. Bu yüzden alınması pek makul değil gibi diğer iki forma ve fiyat düşününce.
maalesef - ben hala adapte olamıyorum fiyatlamalara. dışarda baya baya küfrediyorum içimden.

Yeni Koç Türk oyuncuların verimini arttırmış ama Prepelic resmen satışa geçmiş. Yabancılar salakça oynuyor şahsen. Bir de pota altı hiç yok gibi takımda.

Üst Alt