Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Rytas'i disarda yenip 5 galibiyetle lider cikma ihtimalimiz nedir ustat?

Bir de Partizan Teolu Bologna'yi 20'ye yatirmis.Bu konu hakkindaki fikirlerin nedir?

Bence olabilir, zaten son maç Rytas deplasmanı. Onların iddiaları kalmazsa ki kalmaz gibi bizim de liderlik iddiamız olursa kazanırız. Şu Thedore'u Kazan'a kaptırmayıp biz alsak toz duman ederdik.

Partizan deplasmanında normal sonuç. Teo iyi oyuncu ama bana her zaman overrated gelmiştir, hiç sevmem. Beter olsun.
Millet Teo'dan dolayı Bologna havada karada Eurocup'ı alır diyor sanırım ama Malaga falan daha büyük favori bana göre Eurocup için, başından beri öyleydi.

Bence olabilir, zaten son maç Rytas deplasmanı. Onların iddiaları kalmazsa ki kalmaz gibi bizim de liderlik iddiamız olursa kazanırız. Şu Thedore'u Kazan'a kaptırmayıp biz alsak toz duman ederdik.

Partizan deplasmanında normal sonuç. Teo iyi oyuncu ama bana her zaman overrated gelmiştir, hiç sevmem. Beter olsun.
Millet Teo'dan dolayı Bologna havada karada Eurocup'ı alır diyor sanırım ama Malaga falan daha büyük favori bana göre Eurocup için, başından beri öyleydi.
Rytas'in sonuclara baktim da sakat takim.Disarda yenemeyiz gibi.Geri aliyorum sozumu.

ENyioV4W4AI8c14

Monaco deplasmanda Kazan'ı yeniyor. Monaco'yu tekrar potaya sokar bu galibiyet diye üzülsek mi, liderlik şansımız artıyor diye sevinsek mi bilemedim. Gerçi gruplar belli olduğunda da yazmıştım Kazan'dan o kadar çekinmiyorum diye, biz de 1 galibiyet alırız. Rus takımları bu sene kötü baya.

Üst Alt