Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

üyelerimize hakaret etmeyelim

şimdi bu ne
sen millete diyorsun ki delikanlı olun birşey diyeceğiniz zaman arkamdan demeyin gidiyorsun @Tahir Mahir Koç a fenerli diyorsun
bir de beni alıntıladığın mesajda diyorsun beni de zor durumda bırakıyorsun yakışmıyor üstad
Yav tek tek düzelttirmeyin işte adını anmak istemiyorum arkamdan sallıyormuş zaten beni alıntılıyormuş uğraşamam uçmak istemiyorum :(

bana dagıl dungul konuşunca ya musallar olacaktım ya da engelleyecektim en az 10 kişi var engelli bende baktım cevap vermiyor ben de engelledim sonra aradan kaç gün geçmiş gelip alıntılıyor bende engellisin nereden göreyim ben seni bir de kendi kendine cevap veriyor.

Engelleme sebebim de ister @Furkan Korkmaz olsun ister @Emrah Yıldırım olsun isterse de @Keramettin TANRIVERDİ olsun ikili tartışmaları uzatma rahatsız oluyorsan engelle dedikleri için farklı zamanlarda ben de mecbur kaldım engellemeye son zamanlarda engelliyorum.

SON ENGELLİLER;

1-Ahmet Özgün Özgüven
2-Berkan Yavuz
3-Berkay Saraçoğlu
4-Çağrı Atabey
5-Can Büyük
6-Demir :(
7-Ekin Amad
8-Emir Sato (emrah ile konuştuktan sonra engelledim aslında bir problemim yoktu)
9-Halil Tolga (keramettin önerdi iyi çocuk musallat olma diye)
10-Hayri Cund
11-Melih Peker (emrah bulaşma dedi)
12-Murat Yanut
13-Onur Nigdeli
14-Rahmi
15-Refik
16-Servet Eryılmaz (uçmuştuk)
17-Reçel Taner Dipçik
18-Ünsal
19-Ali Koç Aşığı Fenerli
20-Yunus Emre
Listede yokum aramizin iyi olmasi beni sevindirdi üstad

Yav tek tek düzelttirmeyin işte adını anmak istemiyorum arkamdan sallıyormuş zaten beni alıntılıyormuş uğraşamam uçmak istemiyorum :(
böyle bişey yok yap yap uçmak istemiyorum
adamın birine mal diyorsun diğerine fenerli

uğraşmak istemiyorsan uğraşma durup durduk yere adam sana şuan gelip bişey mi dedi adam fenerli diyorsun

şimdi o gelip buraya arkandan fenerli vs. dese hoşuna gider mi gider diyorsan bişey demeyeceğim

böyle bişey yok yap yap uçmak istemiyorum
adamın birine mal diyorsun diğerine fenerli

uğraşmak istemiyorsan uğraşma durup durduk yere adam sana şuan gelip bişey mi dedi adam fenerli diyorsun

şimdi o gelip buraya arkandan fenerli vs. dese hoşuna gider mi gider diyorsan bişey demeyeceğim
Siz de diyorsunuz fenerli diye :( ali koç aşığı diye

aynı şeyler olmadığını ikimizde biliyoruz
konuyu uzatmayacağım üstad
sen kendi arkandan sana fenerli denmesini istemiyorsan başkalarına da deme tavsiyesinden başka bir sözüm yok
Ben muhatap olmuyorum ki sen sormasan umrum değil engelli listesinde var zaten ben muhatap olmuyorum ama o bende engelli olduğunu bile bile beni alıtılıyormuş sürekli alay ediyor yine de bir şey demedim kötü bir insan art niyetli bir tek ondan gıcık alıyorum beni uçurtmaya çalışıyor diğerlerini sevmesem de böyle irrite olmuyorum ki içlerinde sevdiklerim de var. Ayrıca beni sen çağırdın konu buralara geldi. Peşimi bırak mehmet hümetler...

Ben muhatap olmuyorum ki sen sormasan umrum değil engelli listesinde var zaten ben muhatap olmuyorum ama o bende engelli olduğunu bile bile beni alıtılıyormuş sürekli alay ediyor yine de bir şey demedim kötü bir insan art niyetli bir tek ondan gıcık alıyorum beni uçurtmaya çalışıyor diğerlerini sevmesem de böyle irrite olmuyorum ki içlerinde sevdiklerim de var. Ayrıca beni sen çağırdın konu buralara geldi. Peşimi bırak mehmet hümetler...
:asd:
iyi arkandan laf ederlese ben de katılırım bundan sonra sana da haber vermem

Ewt biraz da basket konusalim. Maskotumuz nasil? Bence 10/10

images

Üst Alt