Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 101 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

@Mete Temiz Telekom'dan gelen herif iyi mi ustat?
Uğur şimdi gördüm kusura bakma. Jon Diebler vardı hatırlarsan pure shooter kavramına daha yakın oyuncuydu bu biraz daha kendi pozisyonunu bulan biri iyi transfer bence. Hamilton ile zıt oyuncular birinin patlayacılığı yüksek şutu zayıf diğer tam tersi birbirlerini tamamlayacaklar bu anlamda. Tabi şimdi yarı saha bilen bir pg şart oldu o da gelirse tamamdır bence.

Uğur şimdi gördüm kusura bakma. Jon Diebler vardı hatırlarsan pure shooter kavramına daha yakın oyuncuydu bu biraz daha kendi pozisyonunu bulan biri iyi transfer bence. Hamilton ile zıt oyuncular birinin patlayacılığı yüksek şutu zayıf diğer tam tersi birbirlerini tamamlayacaklar bu anlamda. Tabi şimdi yarı saha bilen bir pg şart oldu o da gelirse tamamdır bence.
Kral ,ekibimiz bombalari ardi ardina patlatiyor bu sezon hedef ne olur sence?

Hani oyuncular için denirya fiyat performans olarak çok iyi, beklentilerin üzerinde vs diye bizim koç da tam olarak öyle. Daha önce de yazdım ilk geldiğinde eleştirmiştim Ertuğrul Erdoğan seçiminden dolayı ama oyuncu tercihleri konusunda çok iyi bütçeye göre. Oyuncu havuzu çok sağlam ve transfer yapabileceğimiz ligleri çok iyi takip ettiği belli. Adam baya baya Zalgiris için ciddi adaylardan birisiydi. Zalgiris de Euroleague seviyesinde mütevazi bütçeli bir takım sayılır. Demekki herifler buna bile dikkat ediyor, işin bu kısmı da enteresan mesela.

Saha içinde teknik taktik olarak eleştirilebilir o ayrı ama bu bütçeyle daha iyisi bence çok zor zaten. Şimdi iyi bir 5 numara bulma zamanı. Devin Williams’ı alabilsek iyi olur bence ama onun piyasası yükselmiştir geçen seneki Tofaş performansıyla baya. Bir de bizim koç biraz daha ayakları hızlı, mobil 5 seviyor o yüzden yine o tip bir herif bakıyordur kesin.

600-700bin dolarımız daha olsa mesela, Türkiye liginde kullanamayacağımız 6. ve 7. yabancı alma hakkımız olsa da bir tane 4-5 oynayabilen bir uzun daha bir tane de 1-2 veya 2-3 oynayacak fazla birer yabancı alabilsek FIBA CL’de kupa için baya iddialı olurduk.

Üst Alt