GSC Haber - Galatasaray Espor, Beşiktaş Espor Takımının EAFC 24’te Hile Yaptığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Espor, Beşiktaş Espor Takımının EAFC 24’te Hile Yaptığını Açıkladı

Ne alaka ki? Neden oyuncuları edit yapmak serbest?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Edit ile alakası olmasına gerek yok mesela benim bildiğim espor Ligleri’nde oyuncularin ratingleri hep aynı olur ama bu oyuncularin vücut stillerini aynı olduğu anlamına gelmiyor. Belki de boy kurali vardir. Çünkü bir şeyin farkına vardım bizimkilerin espor maclarini izlediğimde çoğu esporcumuz Halil veya Beknazi kullanıyordu. Bunun sebebi de muhtemelen belirli bir boyda belirli bir koşu animasyonu olmasından kaynaklaniyor ve/veya boy sınırına takilmalarini engelliyor

Edit ile alakası olmasına gerek yok mesela benim bildiğim espor Ligleri’nde oyuncularin ratingleri hep aynı olur ama bu oyuncularin vücut stillerini aynı olduğu anlamına gelmiyor. Belki de boy kurali vardir. Çünkü bir şeyin farkına vardım bizimkilerin espor maclarini izlediğimde çoğu esporcumuz Halil veya Beknazi kullanıyordu. Bunun sebebi de muhtemelen belirli bir boyda belirli bir koşu animasyonu olmasından kaynaklaniyor ve/veya boy sınırına takilmalarini engelliyor
Abi tamamda ben mesela santrafor olarak dzeko kullanmak istiyorum boyu uzun diye kurallar izin vermiyor mu?

Ulan eskiden turnuval'da fifa 11 turnuvası yaparken maça girmeden önce oyuncuların özelliklerini açıp videoya kaydederdik aklıma o günleri getirdi vay be

Üst Alt