Galatasaray eSpor Genel Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray eSpor Genel Başlığı

Mevcut nesil çok şanslı. -18'den bahsediyorum. Adamların önünde yeni bir meslek oluştu resmen. Oyun oynayarak para kazanma gibi. Zamanında az dirsek çürütmedik internet kafe köşelerinde. Knight Online'da char kasardık, cs 1.6'da assault, dust vs vs..

Güzel günlerdi o günler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

caas-most_played_Nov_2015.jpg

c0240f2f32bc37bf2d18efc38e4b755b.png

Dota oynayanlar genelde daha fazla para kazaniyorlar (bu siralamada ilk LoL oyuncu 61. siradaki Faker) ama LoL daha iyi pazarlaniyor, Riot daha fazla kontrol ediyor (mesela oyunculara maas vermek zorundalar kulüpler vs.).

oynamamışsın işte bilader. :red: müthiş bir sektör bu para akıo tabiki takım kurucaz

Ya senle kıyaslarsak evet oynamadım.

Demek istediğim geleceğin oyunu lafına ilişkin ilgili bir şeylerdi,değişen çağ,gelişen teknoloji,habire yeni bir şeylerin çıkması falan.Sen tuttun,benim oyunu oynayıp oynamadığıma getirdin konuyu.İki alakasız mesele.Yoksa takım kurulsun.

Ya senle kıyaslarsak evet oynamadım.

Demek istediğim geleceğin oyunu lafına ilişkin ilgili bir şeylerdi,değişen çağ,gelişen teknoloji,habire yeni bir şeylerin çıkması falan.Sen tuttun,benim oyunu oynayıp oynamadığıma getirdin konuyu.İki alakasız mesele.Yoksa takım kurulsun.

bu tarz oyunlar geleceğin oyunu değilmi diyorsun şimdi?

Üst Alt