Galatasaray, Feghouli ile Yolları Ayırmanın Peşinde - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Feghouli ile Yolları Ayırmanın Peşinde

futbolu birakmis herhangi bir kaliteli eski oyuncu da bu davarin oynadigi topu rahatlikla oynar
hatta hagiyi getirsek eminim bunun kadar oynar bu yasinda

Hocayla arasında ciddi bir şeyler olduğu aşikar yoksa tüm oyunculara şans veren carole'u bile sayısızken deneyen hoca feguliyi silmez cins cins yorumlar atmayın, Adamın asabını bozmayın.

Bu adamin Valencia kariyeri tartisilmaz, ama bizde oynadigi futbol çok vasat. Bursa deplasmani hariç ne verdi ?
Bu yüzden 7-8 milyona satabiliyorsak, satalim.

Onyekuru mesela, genç vasat hareketleri oluyo ama bi hizlanisi var, mat ediyor savunmayi ve gelisime açik bi futbolcu.
Feghouli asiri yavaslamis bi topcu, Valencia'da böyle degildi, geçen sene kampa geç katildi felan dedik ama bu sezon basida oynadigi futbol ortada, o yüzden bi an önce yol verelim arkadasa..
Iyi bir teklif gelirse tabiki satilabilir ama oyuncu gitmek istemiyorsa da Tarik Camdal muamelesi gormesi de futbol cahilligi diyorum genelleme yapip.

' Begenmedigimiz' Feghouli gecen sezon 7 gol 10 asist yapmis. Takimin en cok skora katkisi olan 3 oyuncumuzdan biri. Takimin ayrica tek orijinal sag kanat oyuncusu. Ayrica oynadigi maclarda Mariano' nun artan performansi da ortada. Boyle bir oyuncuyu kazanmak yerine boyle ite kaka gondermek aptallik olur benim gozumde. Satamiyorsan kullanmaliyiz bu kadar basit. Yasi da 28 henuz.

Fernando,Ndiaye,Emre,Belhanda
Garry,Henry,Feg
Gelecek forvet yada forvetler
6 kişilik yere 8(2 forvet gelirse- 9 ) tane ilk 11 oyuncumuz var.Bunlardan herhangi biri uzun vadeli kesik yerse problem çıkabilir gibi.

Alış buna abi.Hocaya güvenin deyip, bir sonraki sayfa sallayan adam bile var sonuçta :D

Açıkçası alışamadım. Postlara temkinli yaklaşıyorum bu sebeple. Mizahın alasını biz de yaptık ve hala yapıyoruz. Ama bunu belli ediyoruz. Burada adam çıkmış 'Terim kaliteli futbolcu sevmez, futbolcudan anlamaz' gibi absürd şeyler yazıyor. Tuhaf.

Iyi bir teklif gelirse tabiki satilabilir ama oyuncu gitmek istemiyorsa da Tarik Camdal muamelesi gormesi de futbol cahilligi diyorum genelleme yapip.

' Begenmedigimiz' Feghouli gecen sezon 7 gol 10 asist yapmis. Takimin en cok skora katkisi olan 3 oyuncumuzdan biri. Takimin ayrica tek orijinal sag kanat oyuncusu. Ayrica oynadigi maclarda Mariano' nun artan performansi da ortada. Boyle bir oyuncuyu kazanmak yerine boyle ite kaka gondermek aptallik olur benim gozumde. Satamiyorsan kullanmaliyiz bu kadar basit. Yasi da 28 henuz.
Burak Yilmaz der susarim

Istatistik bana bisey ifade etmiyor malesef.
Ha Tarik demissin, suanda Tarigin bizde kalmasinin sebebi, verdigimiz salakca maas, Tarigi kac senedir yollamak istiyoruz ama sümük gibi yapisti birakmiyor, ee buldu yagli kapiyi.

Feghouli'nin piyasasi varken birakmaliyizki, FFP den dolayida az rahatlayalim.

Futbol artik hizli oyuncularla oynaniyo, Feghouli ayarinda birsuru kanat var avrupada artik, hatta daha kaliteli.

Not: yineleyim. Valencia'da enfes top oynuyordu ama o zamanda yas 24-25 idi :)

Açıkçası alışamadım. Postlara temkinli yaklaşıyorum bu sebeple. Mizahın alasını biz de yaptık ve hala yapıyoruz. Ama bunu belli ediyoruz. Burada adam çıkmış 'Terim kaliteli futbolcu sevmez, futbolcudan anlamaz' gibi absürd şeyler yazıyor. Tuhaf.
Şimdi seni yönledirdiğim sayfada dediğimi anlayacaksın.Ruh haline göre takılıyor mesela az sonra canım hocam <3 diye bir mesajını görebiliriz :asd:
Fatih Terim | Teknik Direktör

10 asistin 4’ü Karabük maçında.. tartışma burda sona erdi bence

yok reis zaten mizah değil o anlam veremediğin olay okul sıralarında facebookda instagramda arkdaşlarına caka satacak transfer yapamamanın hüznü. kimilerine şampiyonluk yetmiyor

edit. benzer ortamlarda eminim bi kaç hafta önce transfer 31.leri için terim futbolun profuydu

10 asistin 4’ü Karabük maçında.. tartışma burda sona erdi bence

Niye karabük amatör lig takımı mı züper ligten 1 takımdı onu yenince de 3 puan alıyorsun fb'yi yada bjk'yi yenince de, 4 değil 3 asist bu arada + olarak gomis o maçta 4 gol attı biri de çıkıp karabüğe attığını saymıyak demedi daha da önemlisi o karabük az kaldı Arena'da bizden puan alıcaktı maicon 90.dk da attı da aldık maçı.

yok reis zaten mizah değil o anlam veremediğin olay okul sıralarında facebookda instagramda arkdaşlarına caka satacak transfer yapamamanın hüznü. kimilerine şampiyonluk yetmiyor

Bu koyulaştırdığım noktaya imzamı atıyorum hocam. Bu kadar ciddi krizde ve yoklukta bence isabetli transferler yaptık. Ne kadar isabetli olduğunu da geçtiğimiz üç haftada gördük. Terim forvet konusunda emin. Her an transfer açıklanabilir. Stoper de alınırsa eksiğimiz kalmayacak. Bu fikirdeki arkadaşlara Emre mi Beşiktaş'tan Quaresma mı diye tercih sunsan hemen Quaresma derler!

Üst Alt