Galatasaray Felipe Caicedo İçin İtalya'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Felipe Caicedo İçin İtalya'da!

Tek ümidim bunlarin baskani. Lotito biraz rüya dünyasinda yasayan herif olmali. Oyuncularina hayvan gibi fiyatlar istiyor ve sonra satilmiyorlar. Caicedo icin bence 6-7 arasi ister ve biz ödemeyiz.

Şayet bu adama yarım sezon için 2 milyon Euro verirlerse
bunu alan yönetime de, buna onay veren teknik kadroya da sıralamak lazım

Ayrıca artık hiçbir şekilde destek vermemeye karar verdim

biz taraftar olarak kulübe destek verdikçe

Elimizden geldiğince maddi olarak bir şeyler yaptıkça

Bu haysiyetsizler iyice saçmalıyor

Kendi parası olsa şu adama 2 milyon Euro verir mi acaba yöneticiler

Yeter artık yaaa inceldiği yerden kopsun arkadaş

Bıktırdılar yeminle

allah sizi bildiği gibi yapsın bu adamı alacağınıza gidip doukarayı falan alın bari antalyadan. o kadar çok küfrü hakediyorsunuzki hangisini sayacağım diye düşünüyorum şu an

Bunların alabileceği tek adam Bolu nun sözleşme fesih yaptığı eleman olur

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uygundur gelsin . Çok yüksek gol ortalamasıyla oynamayabilir lakin çok güçlüdür rakip defansı çok yıpratır çok alan açar . Hee Gomis kadar net pozisyonlar bulursa ki bu takımda bu ligde muhtemelen bulur gol sayısı da çoğalır . Onyekuru'nun Feghouli'nin Emre Akbaba'nın gol sayısına açtığı alanla çok katkısı olur . Hee taraftar ona asist ya da gol yazılmazsa bunu anlamaz ama anlamasına da gerek yok zaten .

panik tansferi berbat bir transfer alınırsa komisyon transferidir aklı başında kimse bunu beğenmez lazio taratar siteleri kendisinden pek hayırlı konuşmaz hatta nefret eder

Erenden şikayet edenler için söyleyim 200 maçta 25 gol atmış bir şahıs caicedo en formda olduğu dönem 35 maçta 9 gol asist filanda yapmaz zaten ağırdır biraz araştırırsanız futbolla alakası olan herhangi birinin bu futbolcuyu ancak menfaat olursa alacağını görür.Yani büyük ihtimalle alınacaktır bellki pazarlık yapılmış türk menajerle

Üst Alt