Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddaa Oranları Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yıllardır bjk-gs-fb derbilerinde 1.70-2.00 arası ev sahibi takıma oran verilir. çünkü tek maç olmuştur bu maçlar genelde.

geçen sezon bile fb en kötü olduğu yılda bile 1.75 vermişler.

igor tudorla ilk 8 hafta yardırdığımız yılda bile 1.70 almışız.

Valla 1.95 temiz oran belhandanin oynamayacagi varsayilarak yapilmis. mac saatine kadar netlik kazanir brutal, oran düşebilir şimdiden yapıştırın 🤣🤫

Takim guven vermiyor, eger yine KORKAK bir futbol ile sahaya cikarsak sansiz bi son dk golu ile yenilirsek sasirmam. Oyuncularda ne hirs, ne mucadele nede istek var. Sadece kalite ile olmuyor bu isler, birde takim ne oynadigini bilmiyor. Bekler cop, en iyi bek linnes ise kadro disi. Hoca yok, onun yerine levent denen hirbo sahada olacak. Eger bu macta oyuncular ve teknik heyet takir takir isleyen ve iyi oyunla bu maci kazanmazsa hepsi defolsun gitsin.

Seri hemen kadro disi birakilmali, izledigim en dandik cop futbolcu.

Eger feghuili ve belhanda formda olursa kazaniriz, yoksa isimiz zor

Hakemde bi ibnelik yaparsa, onu sahadan cikarmasinlar, bi zahmet tecavuz etsinler ki anlasin kimin hakkini yedigini.

Şerefsiz PSG yüzünden kupon yatmasaydı oradan gelecek para ile 2500 basacaktım Galatasaray'a. Nasip değilmiş güzel oran.

Boş versene Galatasaray'ı abi. Haftasonu üç kupon yaptım üçü de tek maçtan yattı. Sinirlendim ve kazanma hissi için Galatasaray maçına nesine hesabımdaki 30 Tl'yi tek maç Galatasaray galibiyetine verdim son dakika kaybettim. Bir daha Galatasaray'a iddaa oynayana düdük yedirsinler!

Üst Alt