Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusu


Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusuhehebi de lugano vardıistisnasız her derbi öncesi sakatlanır ama her ne hikmetse hicbir derbiyi de kacırmazdı
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuBence maçtan önce gazetelerle spor proğramlarıyla taraftar önce bir tahrik edilir. Maça çıkılır, Emre Caner rahat duramaz habire hakemin üzerine taraftarın üzerine oynar.

Onlar şimdiden adamlarını da seçmişlerdir Melo,Ujfa,Engin bu 3ünden biri [en az] kırmızı kart görür maçta berabere biter.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuDostluk mesajları verilmeye başlanır 1 hafta sonra falan yani Sivas maçından sonra.

Galatasaray-Fenerbahçe hep dosttur falan derler.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuBüyük ihtimalle Dolandırıcı ve Hırsız Azizin suçunun kesinleşeceği haftanın maçı.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusuaklımdakini soyliyim madem.ya 0 - 0 biter, ya 1 - 1 biter, ya da şb kazanır.senaryoyuda yazıyım hatta,Maç başladı...ilk 10 dk manyak gibi saldırırız, ilk yarı boyunca Baros'un veya Elmander'in saçlarını okşayışları geliyor gözümün önüne, kaçan pozisyonlardan sonra. şb salak salak kontra yapmaya çalışır... ama gol yemez. ilk yarı 0 - 0 biter..heyecan ve umutla 2. yarıyı bekleriz..ikinci yarı başlar, Galatasaray ilk 3 dk saldırmaya çalışır, sonra fizik konsiyon çöker, oyunun kontrolu şb'ye geçer. saglam bi 20 dk abulkaya alırlar bizi. Muslera guzel kurtarışlar yapar...80'inci dk'da Terim oyuncu moyuncu degistirir. GS cılız ama hırslı ataklarla saldırır, Hakan Balta paslaşmalara yardım etmeye çalışır kanatta.. gol istiyoruz, gol istiyoruz, yok...sonra bi pozisyon olur, uzuuuuuun bi top gelir, Muslera çift yumruk yapar, bizim oyuncunun bi yerine çarpar ordan direğe çarpar sonra bi şb'li boş kaleye atar golü.. ve Muslera elleri belinde sıkılgan bir ifadeyle kameralara yakalanır... ve maç biter...şu an düşününce böyle birşey geliyo aklıma :asd:
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusubu maç oynanmaz. oynansa bile o zamana kadar iddianame çoktan açıklanmış,ortalık karışmış olur.fenerin bebeleri piskolojik bunalım içinde çıkarlar maça.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuEze eze yencegimizi düşünüyorum. Oynadıgmız futbol cok mutlu etmesede
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusufutbolun tadı tuzu kalmadı .bunu itiraf etmek kolay olsa gerek. ama yeneriz bence.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusuaklımdakini soyliyim madem.ya 0 - 0 biter, ya 1 - 1 biter, ya da şb kazanır.senaryoyuda yazıyım hatta,Maç başladı...ilk 10 dk manyak gibi saldırırız, ilk yarı boyunca Baros'un veya Elmander'in saçlarını okşayışları geliyor gözümün önüne, kaçan pozisyonlardan sonra. şb salak salak kontra yapmaya çalışır... ama gol yemez. ilk yarı 0 - 0 biter..heyecan ve umutla 2. yarıyı bekleriz..ikinci yarı başlar, Galatasaray ilk 3 dk saldırmaya çalışır, sonra fizik konsiyon çöker, oyunun kontrolu şb'ye geçer. saglam bi 20 dk abulkaya alırlar bizi. Muslera guzel kurtarışlar yapar...80'inci dk'da Terim oyuncu moyuncu degistirir. GS cılız ama hırslı ataklarla saldırır, Hakan Balta paslaşmalara yardım etmeye çalışır kanatta.. gol istiyoruz, gol istiyoruz, yok...sonra bi pozisyon olur, uzuuuuuun bi top gelir, Muslera çift yumruk yapar, bizim oyuncunun bi yerine çarpar ordan direğe çarpar sonra bi şb'li boş kaleye atar golü.. ve Muslera elleri belinde sıkılgan bir ifadeyle kameralara yakalanır... ve maç biter...şu an düşününce böyle birşey geliyo aklıma :asd:Efsane olabilirsin.. :D
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuDüşündüm de duran toplardan falan da kafayla gol atamayız biz, atsak bile faul gerekçesiyle iptal edilir. Fenerbahçeli oyuncular ne zaman kendini yere atsa zaten hakem düdüğü çalacak.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuBence maçtan önce gazetelerle spor proğramlarıyla taraftar önce bir tahrik edilir. Maça çıkılır, Emre Caner rahat duramaz habire hakemin üzerine taraftarın üzerine oynar.

Onlar şimdiden adamlarını da seçmişlerdir Melo,Ujfa,Engin bu 3ünden biri [en az] kırmızı kart görür maçta berabere biter.Emre embesili hangi Galatasaray deplasmanına gelmiş allasen? Yemez yine bir tarafları. Şeytan tırnağı çıktı der kadrodan çıkarılır.
 
Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia KonusuGeçen yıldan fenerde " Niang , Lugano , Santos " gibi silahlar vardı .

Şimdi yoklar .

Dia'da oynayamıcak .

Geçen yıldan bugüne bakalım .

" Ziegler ve Bienveniu " var .Bizde ise geçen yıldan çok iyi oyuncumuz olan Arda Turan'ın olmaması handikap .

Onun dışında takımımız aksine güzel bi takım oldu .

Bence fenerbahçe bizim maça en az 4-5 eksikle çıkıcak .

Ve volkan , emre , gökhan gibi isimler tribün baskısını üstünde hissedicek ve oyundan kopuk olucaklardır .Rahat kazanıcaz gibime geliyor .

İç sahada belkide Bursa maçı gibi oynarsa fenere karşı farka gidebiliriz .
 
Üst Alt