Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de

Yalnız bu haftaki maçlarda Fenerbahçe maçının açık kanalda olması gerekiyordu. :) Fenerbahçeliler isyan etse yeridir. Sonuçta iç saha maçları kapalı kanalda oluyor. Yalnız ben bugün D-Smart'ta maçın reklamını izledim iki maç içinde Eurofutbol'da diye bahsettiler. Açıkçası burada bir çelişki oluşuyor ama hayırlısı.

Geçen maçtada öyle oldu zaten !

İki maçıda eurofutbol gösterdi ama tnt de .

Yani çelişkiye gerek yok.

yok renkdaş bizim maçımız TNT de karasaldan açık kanalda eziqlerin maçı Smartda merak ettim zaten biraz önce baktımda angutlara çıldırıyor ezikler:D

az bile onlara

Türkiye'nin en iyi takımının maçı açık kanalda herkes izlesin diye işte neden sinirleniyor ki angutlar:D

Aman iyi iyi. Benim canıma minnet. Saat 10'u gösterdimi oturrum koltuğuma yayarım bir tarafımı büyük bir keyifle maçımı izler, gollerimize sevinirim. Gerisi tın.:)

insallah dogrudur o zaman su lanet olasi spor paketini almak zorunda kalmicam hep TNT yayinlasin bizim maclari

eziklerin maclarini sifresiz yayinlamak aptallik olur zaten kimse seyretmiyor

türkiyemizi rezil edeceklerine zaten cikmasinlar maclara kuslar

sherif de takacak bu hafta onlara :D :D

anteni takın izleyin ,hiç olmadı çatal,çay kaşığı,karga burnuda bu işi görür:D

Nasil izliycez bu acayip kanali yahu, elimizde patladi dinamit gibi.

ooo iyi oldu TNT nin maçı vermesi. inşallah bütün maçlarımızı verir.

Oley:DTNT çekiyor bende PANA maçını izledim bunuda izlerim:Darkadaşlar uydudan değilde normal antenle izleyin...

Renktaşlar TNT kanalı kablolu tv de şifresiz izlenebılıyor.

Uyduda şifre giriyor. Şifreyı bulursanız ızleyebılırsınız

Digiturkde TNT açık her daim.

Normal karasaldan TNT herzaman açık şifresiz.

Antenı de olmayanlar tırnak makası hazırlasınlar , törpü kısmını çıkartın anten giriş yerıne monte edın bıraz bastırın TNT yine çekıyor .Anten girişinin içinde ufak bi yer var tam oraya denk gelsin.

Bir diğer yolda çatal , çatalın tüm çubuklarını kesin tek cubuk kalsın onu sokun anten girişinin içine yıne TNT çekıyor .

Saygılarla iyi seyırler sımdıden :)

Geçen maçın ilk yarısını kaçırdım uyduya girilen şifre yüzünden. Normal anten de yok. Bu maçta hazırlıksız yakalanmayacam, tedbirimi önceden alırım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt