Galatasaray Florya'da Toplandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Florya'da Toplandı

bende onu diyorum göndermek istersen parasini vereceksin ama iste umut nekadar ister? düz hesap umut bulut bir anadolu takimina gitse heralde alacagi maximum para 700bin eurodur iki yillik sözlesme yapsa, sen umut gitmesi icin 900bin euro verirsen alacagi para 2.3milyon euro.

ama umut simdi son yilinda galatasarayda kalirsa 1,8 milyon euro kazanacak son bir defa bir anadolu takimina transfer yaparsak tas catlasa alacagi yillik 500bin euro yani toplamda 2.8 milyon euro kazanmis olacak . adam neden cöpe atsinki aradaki farki?
O da galatasarayda misyonunun dolduğunun farkında. Her maç yuhlanmaktan zevk alıyorsa bilmem. Bence kabul ederdi gitmeyi ama bizimkilerde böyle bir istek yokki. Dursun girişimde bile bulunmamış. Belki de olaya duygusal bakıyorlar ama yanlış işte.

O da galatasarayda misyonunun dolduğunun farkında. Her maç yuhlanmaktan zevk alıyorsa bilmem. Bence kabul ederdi gitmeyi ama bizimkilerde böyle bir istek yokki. Dursun girişimde bile bulunmamış. Belki de olaya duygusal bakıyorlar ama yanlış işte.

bu saaten sonra umut duygusal veya misyona bakamaz, yasi genc olsa dogru, ama artik 33 tamamen paraya bakiyor, isterse yuhlasinlar adamin umrunda olmaz, gercekten gitmek isteseydi oturur anlasilardi, yönetim bence dünden razi olurdu, benim tahminim bir ön yoklama yapilmistir böyle futbolcular ile, ama cikan rakamlar kendilerini tatmin etmedigi icin vazgecilmistir, sonucta umut gönderirlerse yerine baska bir forvet daha almalari gerekli, einstein dursunun hesabi kalsin ozaman umut isterse hic oynamasin zaten yedek forvetim olarak kalacak diye.

Üst Alt