Galatasaray Formasını Yakıştıramadıklarınız - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Formasını Yakıştıramadıklarınız

itnlqy.jpg

Zapata, Emre, burdisso, burdisso, culio, insua, misimovic, caglar birinci, musa cagiran, ali turan, yigit gökoglan, sercan, ceyhun, furkan özcal, cris, veysel sari, salih dursun, hajrovic, erman kilic, dzemali, pandev, jem karacan, olcan adin, tarik camdal,

Altın 11

---------------------------------Zapata-----------------------------------------

-Ali Turan-------Bouzid----------------Burdisso------------Çağlar------------

-------------------Barusso----Sarp---------Özbek-----------------------------

-Iorfa----------------------------------------------------------Yiğit-------------

------------------------------Lukunku--------------------------------------------

Gümüş 11

--------------------------------Mehmet Bölükbaşı-------------------------------

-Salih---------Almaguer--------------------M.Sarr-----------------Victoria-----

------------------Ferdi Elmas-------------Bülent Akın----------------------------

-Pino-----------------------------Revivo-----------------------------Baljic-------

--------------------------------Christian-------------------------------------------

Bir çok gol attı iyi kötü emeği oldu sayılır ama ben bir türlü şu burak yılmazı yakıştıramadım galatasarayımıza

Herkes kalitesine göre fikir belirtmiş; tipine-endamına göre görüş belirtmem gerekse kimi yazardım diye düşündüm de ilk aklıma gelen Furkan Özçal oldu...

Altın 11

---------------------------------Zapata-----------------------------------------

-Iorfa----------------------------------------------------------Yiğit-------------

------------------------------Lukunku--------------------------------------------

wallah baristansa oraya YEKTAYI daha uygun gorurum bilmem katilir misin
baris les bi topcu olsa da en azindan olumlu 1-2 ozelligi vardi ve skibbe hocamiz kullanmasini bilmisti
yektanin 4.5 senede duzgun yaptigi birseyi hatirlamiyorum

Galatasaray için ter akıtmış herkese eyvallah ama hainlere bu renkler haram olsun.
Ceyhun Eriş
Emre Belözoğlu
Fatih Akyel

üçü de hain üçü de karaktersiz.

Galatasaray için ter akıtmış herkese eyvallah ama hainlere bu renkler haram olsun.
Ceyhun Eriş
Emre Belözoğlu
Fatih Akyel

üçü de hain üçü de karaktersiz.

Bu ceyhun karektersizine ben herseyi unutup cesmede selam bermiştim o sene fnere mi ne gol atmıstı hala vicdan azabı cekerim yemin ederim içim sıkılıyor o olayı düşündükce onun ben ...

Bu ceyhun karektersizine ben herseyi unutup cesmede selam bermiştim o sene fnere mi ne gol atmıstı hala vicdan azabı cekerim yemin ederim içim sıkılıyor o olayı düşündükce onun ben ...
Mesele fenere gitmeleri degil, fenerli olmalari da degil. Bu uc serefsiz de bu forma sayesinde bi halt oldular, renk degistirdikten sonra donup bu renklere nefret kustular.
Namussuzlar...

wallah baristansa oraya YEKTAYI daha uygun gorurum bilmem katilir misin
baris les bi topcu olsa da en azindan olumlu 1-2 ozelligi vardi ve skibbe hocamiz kullanmasini bilmisti
yektanin 4.5 senede duzgun yaptigi birseyi hatirlamiyorum

Aslında doğru diyorsun. Barış en azından saha içinde bir çaba gösteriyordu. Yekta kaldığı sezonlarda saha içinde hiç bir katkı vermedi.

Ama benim oraya Barış yapma sebebim biraz da Fenerbahçe maçı öncesi Ömer Güvenç denen Lig Tv çalışanına kadroyu sızdırıp Aziz Yıldırım'a 11'imizi peşkeş çekmesi.

Revivo+Baljic de yetenek olarak girmez kadroya, ama hem bize birşey katmadı hem de karakter olarak da yakışmadı. Onunla benzer Barış'ta.

Altın 11

Gümüş 11

--------------------------------Mehmet Bölükbaşı-------------------------------

-Salih---------Almaguer--------------------M.Sarr-----------------Victoria-----

------------------Ferdi Elmas-------------Bülent Akın----------------------------

-Pino-----------------------------Revivo-----------------------------Baljic-------

--------------------------------Christian-------------------------------------------

Pino'yu severdim ben, oraya Serdar Özkan'ı yazalım. Ayrıca Batdal da zorlar ilk 11'i.

Üst Alt