Galatasaray, Forvete Bony ve Gomis'i Düşünüyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Forvete Bony ve Gomis'i Düşünüyor!

1592445_Galatasaray_SK.jpg

Dursunun 2017/2018 model Galatasarayi asadfafdfadfadfadad :asd:

2 tane orta yapma özürlü kanatla bony ve gomis e yazık olur

forvetten önce kanat lazım bize

bruma ve gary içeriyi besleyecek tipte adamlar değil

hatta forvetlerimiz bunlar olacaksa acilen ikisi de satılmalı

2 tane orta yapma özürlü kanatla bony ve gomis e yazık olur

forvetten önce kanat lazım bize

bruma ve gary içeriyi besleyecek tipte adamlar değil

hatta forvetlerimiz bunlar olacaksa acilen ikisi de satılmalı

Ben konusulanlara dayanarak bi kadro yapmistim... Hem bence Gomis ve Bony beraber oynayabilir belki ama kanatlar hakkinda dedigin dogru

Donk ne alaka... Pogbanin 120 milyonluk oyuncu oldugunu dusunmuyorum... Hatta izledigim maclarin en fazla 1-2 sinde biraz kipirdiyormus gibi yapti, gerisi kuru siki... Donkuda istemiyorum, Selcuguda istemiyorum, Tolgayida istemiyorum, Jongu da istemiyorum... Hatta Sneijderden bile vazgecebilirim ama orta sahanin gobegi komple degismesi lagzim, bunu bilir bunu konusurum...

Tamam reis Pogba çok şişirilmiş birisi doğrudur ama onun özelliklerinde yani komple orta saha bulmak çok sıkıntılı bir durum

Şöyle düşün reis Messi Ronaldo'dan çok daha yetenekli aslında di mi ? hatta Hazard'lar Neymar'lar düzeyinde diyelim Ama Ronaldo çok komple bir hücum oyuncusu olduğu için ciddi şekilde fark yaratıyor

Yani Pogba çöp kuru sıkı filan demekte olmaz reis

Arkadaş saçmalık 2 tane forvet bakıyorlar 4-4-2 oynayacaksan elindeki Eren'den daha uygun adam mı var 4*4*2 için ? yanına bir tane biraz daha nokta golcü Janssen gibi tamamdır ama asıl sorun Eren'de değil bunu anlamıyor musunuz ?

ama Quaresma-Jetro Willems-Gaitán-Srna gibi kanat ve bek oyuncuların olacak ki tıkır tıkır orta açsınlar içeri
Yani 4-4-2 demek takımın tek idare edebilir dediğimiz kanatların bile baştan değiştirilmesi gerekir

Şu anda her türlü taze bir takım kurulacak di mi ? önümüzde 3 seçenek duruyor
1)Tudor illa ısrar ederse 3-4-3
2)Sneijder kalacaksa 4-2-3-1
3)Bana göre olması gereken 2 tane B2B orta saha & 1 tane adam yiyen CDM ve 2 tane dengeli bek ile 4-3-3

Üst Alt