Galatasaray Futbol Akademi Takımları Haber Başlığı - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Futbol Akademi Takımları Haber Başlığı

Yabancı altyapı hocası mı getirsek?
En azından yabancı dillerini geliştiriler altyapıdakiler hocanın gözüne girmek için.
O da bir nevi mantıklı. Altyapılardaki oyuncular tamamiyle yeteneksiz olsa ülkeden futbolcu yetişemezdi. Doğru yetiştirme tarzımız yok bence de bunu riekerink ile başlatım 2 ay sonra a takım hocası yaptık bizim takımın planlaması da bu. Ona da güvenemiyorum iyi bunlar diye okan hoca ve ekibini yiyip bu yetersizleri başa getirirler al başına bela

10 numara Berk dışında alayı çöp. Direkt gönderin gitsinler. Başakşehirdeki stoper mehmet iyi herif pozisyon bilgisi yüksek az önce de gitti asist yaptı.

Bizim oyunculardaki ben oldum ben iyiyim havası altyapıda da var. Adamlar defanstan pas verirken kontra yiyor, ceza sahası önünden topu ayağına dolandırıp kontra yiyorlar.

Net olarak çöpler bize kalmış durumda.

Başakşehir de bizden oyuncu topluyor altyapıya. U19 takımlarının son maçında bizim 3 eski oyuncumuz ilk 11'deydi. Bir eski oyuncumuz da yedekti. Ciddiye alınması gerekiyor mu düşünülmeli.

Viareggio Kupası'nda Sassuolo'ya 4-0 kaybettik. Bugün Lucchese ile oynuyoruz. U18 kadrosu ile katıldık, kurallar gereği en fazla 5 2005 doğumlu oyuncu bulundurabiliyoruz.

Yedekler arasında "Sahin" ve "Bayindir" olarak bahsedilen iki oyuncu var ancak kim olduklarını bulamadım. Bu sezon için lisansı çıkartılmamış olan Hıdır Efe Şahin olabilir bir tanesi.

Üst Alt