Galatasaray Futbol Takımına Destek Zamanı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Futbol Takımına Destek Zamanı

GSC yonetimi, takimi kac haftadir linc ediyorlar forumda sizde izliyorsunuz.. ozellikle bazi modlar uyerleri gecti..

Bu kiskirtanlar fenerli sahte uyeler mi?
Neden maas konulari konusulur oldu..?
Forumda cok fazla konu kirliligi olustu..

Yonetim geleli 1 ay oldu hele hamza hoca yarim sezondur burada sabir gosterilsin lutfen..

Yönetimden ricam, biraz takimini korumasi ve takimin değerlerini milletin agzina sakiz yaptırmayın.

Galatasaray taraftarinin 2000 yilindan beri en basarili dönemi yasatan oyuncu grubuna yaptigi hakaretler, her türlü siniri asti. Hamit Altintop cok hakli, insanlar yeni oyuncak bulup, iki gün sonra sikilan cocuklar gibi hareket ediyor. Taraftar adrenalin, heyecan, ve süpriz transferleri herseyden üstünde tutuyor.

Bos konusacaklar konuda kalabalik yapmasin.. Daha fol yok yumurta yok takımı yerden yere vurdunuz.. Galatasarayin en buyuk dusmanı transfer donemlerimde ortaya cikan bu zihniyetteki taraftar profilidir.

Armaya formaya da kufret altina nando sneijder haric deee

Fener naniyi almasa birsey yok dimi

Pololski zaten alimdi gecen sezon gibi son dk pandev alinmadi

Galatasaray taraftarinin 2000 yilindan beri en basarili dönemi yasatan oyuncu grubuna yaptigi hakaretler, her türlü siniri asti. Hamit Altintop cok hakli, insanlar yeni oyuncak bulup, iki gün sonra sikilan cocuklar gibi hareket ediyor. Taraftar adrenalin, heyecan, ve süpriz transferleri herseyden üstünde tutuyor.

Amma abarttınız ya.Altı üstü küfür-hakaret.Yeni dünya düzeni artık böyle Adem.Madridliler Ronldoyu bile ıslıklıyorlar.Hadi kombine filan neyse de yılda 1000 liranın üstünde harcayanlar var ürün-telefon-kart falan derken.Yılda milyon kazananlar 1-2 küfürle küsecekse alacağı paraları bırakıp defolup gitsinler yiyorsa.

Bende galatasaray taraftarı ni olgun sanardim..

Fener iki transfer yapti bizimkiler kiskancliktan costu..

Gorende her sezon 40milyon € harciyoruz.. 4 tane podolski ayarinda topcu aliyoruz sanir..

Melo gitmezse bir sag kanat transferi yeterde artarr.. kulubu borca sokmanin manasi yok.. Premier lige gecmedik beylee hala ayni ligteyiz

Galatasaray Futbol Takımına destek olmak ≠ Yapılan yanlışlara ses çıkarmamak.

Gözümüzü kapatalım o zaman. Millet paraları cebe indirsin, son haftalarda her fırsatta somurtan herifin biri 5 milyonluk sözleşmeyi imzalayınca yüzünde güller açsın, sözleşme imzalayacak kulüp bulamayan adama 600bin€ verelim ve hiç ses çıkarmayıp kafamızı kuma gömelim öyle mi?

Destek olmak demek her şeyi kayıtsız şartsız kabullenmek demek değildir. Kulübe destek olan adam kulübün menfaatleri doğrultusunda yanlış adım atıldığında ses çıkarabilendir.

Aynı mantıkla ülkemizin hükümetine de destek olalım. %50 gibi "çalıyo ama çalışıyo" diyelim. Destekse destek.

tam tersi Galatasaray'in gelecegini kurtarmak icin su an protesto zamani. Bu uc capsiz artik bu kulupten gitmelidir.

turkiye'de en fazla akhisar gibi takimda oynayabilecek bilal'i, ingiltere ikinci liginde 10 maca ancak cikabilmis jem'i, hayatinda 10000 orta yapip 40 isabet saglayan futbolunu 12 senede 1 milim ilerletememis futbol katili sabri'ye verilen 2 milyon euro maasi, yapilan rezalet aciklamalari, ajax'in kucuk bir fransiz takimina gonderdigi forvet'i Galatasaray'in 10 yilini kurtaracak olan forvet olarak gormelerini, vs. siz dogru buluyorsaniz cok ayri seyler dusunuyoruz kulubumuz hakkinda.

Bu uc kisinin derhal kulupten gonderilmesi Galatasarayimiza yapilacak en iyi yardimdir.

yavas yavas siradan bir anadolu takimi olma yolunda ilerliyoruz ve bunu kabul eden arkadaslar var.

yazik. gercekten cok yazik.

Son düzenleme:

Ne alaka,yönetim maddi durumumuz kötü transfer olmayacak altyapıya yönelip gençlerimize şans vereceğiz dese kim bir şey diyecek?Transfer olmazsa olmasın,maden paran yok neden çer çöpe para saçıp duruyorsun,dingonun ahırı mı Galatasaray?

Amma abarttınız ya.Altı üstü küfür-hakaret.Yeni dünya düzeni artık böyle Adem.Madridliler Ronldoyu bile ıslıklıyorlar.Hadi kombine filan neyse de yılda 1000 liranın üstünde harcayanlar var ürün-telefon-kart falan derken.Yılda milyon kazananlar 1-2 küfürle küsecekse alacağı paraları bırakıp defolup gitsinler yiyorsa.

Ben bu düzeni begenmedim, bu düpedüz simarikliktir. Ve tabiki sorun anlik tepkiler degil, anlik tepki verip oyuncuya küfür etmek de hos degil ama insanidir, yada isliklamak. Ama özellik ile 2.5 yildir, oyuncularimiza karsi sistematik bir saldiri var. Burasi Türkiye zaten basarisiz bir sezon sonrasi takim komple degisir.

Son düzenleme:
Ne alaka,yönetim maddi durumumuz kötü transfer olmayacak altyapıya yönelip gençlerimize şans vereceğiz dese kim bir şey diyecek?Transfer olmazsa olmasın,maden paran yok neden çer çöpe para saçıp duruyorsun,dingonun ahırı mı Galatasaray?

Burada sorun transfer degil, kadrodaki oyunculara yapilan hakaretlerdir. Transfer politikasini begenmiyorum, bende rahatsizim, ama transfer sezonundan önemli olan basaridir.

Bende galatasaray taraftarı ni olgun sanardim..

Fener iki transfer yapti bizimkiler kiskancliktan costu..

Gorende her sezon 40milyon € harciyoruz.. 4 tane podolski ayarinda topcu aliyoruz sanir..

Melo gitmezse bir sag kanat transferi yeterde artarr.. kulubu borca sokmanin manasi yok.. Premier lige gecmedik beylee hala ayni ligteyiz

ali karsız olgunluktan bahsediyor. Gülelim.

Fener'in yaptığı transferler kıskançlık yaratmıyor. Berbat bi sezonun ardından bizim futbol takımımızı ileri seviyeye taşımak adına en ufak bi umut veriyor olmamamız burdaki insanları sinirlendiriyor haklı olarak. Çok olgunsun madem, işine geldiği gibi olayları yansıtmak yerine olayı bi bütün olarak gör.

Harcanan paralar:
14/15 = 9.87 milyon Pound
13/14 = 29.28 milyon Pound
12/13 = 21.04 milyon Pound
11/12 = 16.52 milyon Pound
10/11 = 20.65 milyon Pound

Son 5 sezon harcanan bonservis bedeli 97.36 milyon Pound. Yani 135 milyon Euro bugünkü değerlerle. Yani sezon başına 27 milyon Euro. 40 milyon olmasa da 27 milyon az bi miktar değil, şu anki takımımızdaki büyük sorunları çözebilecek bi para.

"4 tane Podolski ayarında topçu alıyoruz sanır" derken saçmalığın dibine vurmuşsun. Taraftar 4 tane Podolski ayarında topçu alabilecekken 15 tane Yiğit Gökoğlan ayarında topçu almayı mantıklı gören akıl yoksunluğu sinyalleri veren yönetim biçiminden şikayetçi zaten. Nesini destekleyelim? Her zaman yanlış transfer yapılır, ama bizim gibi büyük kulüplerde 10 transfer yaparsan 3 tanesi, bilemedin 5 tanesi yanlış olmalı maksimum. Ama bizde durum 10 transferin 3'ü doğru şeklinde, ki iyimserim oldukça bu mevzuda.

Ben bu düzeni begenmedim, bu düpedüz simarikliktir. Ve tabiki sorun anlik tepkiler degil, anlik tepki verip oyuncuya küfür etmek de hos degil ama insanidir. Ama özellik ile 2.5 yildir, oyuncularimiza karsi sistematik bir saldiri var.

Ben de 200bin alan adamın 600bin almasına,400bin alacak adamın 1.800 almasını beğenmedim.Sen canını neden sıkıyorsun ki?Küfür edilen futbolcuların sence canı sıkılıyor mu?Bana çok küfür edildiğinden dolayı sözleşmemi feshettim diyen futbolcu gördün mü? :) Açık söyleyeyim,şimdiye kadar hiç küfürlü mesaj yazmadım ama o 3lü şimdi yanımda olsun inan sabaha kadar döverim.3ü de umrumda değil artık.

Galatasaray taraftarı şımarıkmış. Peh. Millet sandığınız gibi transfer delisi değil. Sahada adam gibi top oynansa taraftar şu anki gibi "transfer, transfer" diye gezmez. Orta sahamız yok geçen hanı, kanat yok, defans dengesiz. Hasbelkader şampiyon olduk, herşey toz pembe değil mi? Süper Lig'deki takımlar birazcık becerikli olsalar yarım saniyede orta sahamızı geçtikten sonra bizi sağlam cezalandırırlardı da ne şanslıyız ki alayı beceriksiz, geri kalan kısmında da Muslera gibi bi kaleciye duacıyız.

Üst Alt