Galatasaray, Garry Rodrigues'in Satışını KAP'a Bildirdi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Garry Rodrigues'in Satışını KAP'a Bildirdi

Gerizekalı herif ligde mi 16 dedim ben orada

Her konudaki bilmiş tavırlarına son ver. 12 yaşında burada şike yapılan maçlarla ilgili iddianame sunuyordun 20 yaşına geldin hala değişim yok.
ordinaryus prof dr unvanini takdim edelim gecikmeden o vakit kimse mesaj flnda yazmasin

ayrica 3 temmuzlu skandal sezonda nelerin döndügünü herkes gördü, ibrahim akinin surat ifadesini kimse unutmamistir

aykut k gibi bi teknik direktör 80 küsür puan alabilecek bir hoca da degildir, sezon bitince ortaya cikti

josef de souuza 29 yaşında 12 milyon euro
gülyano 13 milyon euro

ikisi şampiyon olamamış

ama şampiyonlukta takımın en önemli oyuncusu olmuş rodrigues, 28 yaşında, 8 milyon euro

ben hayatımda bu kadar kazıklanan bi camia görmedim futbol piyasasında, şimdi iyi para diye kendimizi avutalım ama dışardan bakınca gayet enayi camia olduğumuz ortaya çıkıyo

bravo yönetim

he birde kötü ve bi tarafı kalkmış diyenler suçu kendisinde değil, gomisi göndererek kendisini forvetsiz bırakana sorsunlar

gomis olmadan garry böyle, drogba olmadan erenle umutla sneijderin olduğu gibi
bizimkiler teneke baglayacak nerdeyse cunku topculara

ordinaryus prof dr unvanini takdim edelim gecikmeden o vakit kimse mesaj flnda yazmasin

ayrica 3 temmuzlu skandal sezonda nelerin döndügünü herkes gördü, ibrahim akinin surat ifadesini kimse unutmamistir

aykut k gibi bi teknik direktör 80 küsür puan alabilecek bir hoca da degildir, sezon bitince ortaya cikti
Aynen her konuda uzmansın başkalarının mesaj yazması boş iş.

Okuduğunu anlamayı öğrenemedin daha.

Nonda ilk yarı 16 gol atmış olsa da sahada yürüyordu.

O mevzudaki sıkıntı Jo'yu listeye kaydettiremedik üstüne bir de sakatlandı,

Değildir!...Sıkıntı, sezonu kapattığı neredeyse kesin olacak şekilde sakatlanmış (Ki tek maç oynayamadı zaten) ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kewell yerine Nonda' nın gönderilmiş olmasıdır. Neymiş?, Kewell son birkaç maça yetişirmiş belki!, birde MT la katılacağı DK için antrenman yapması gerekiyormuş, küstürmemek lazımmış!. Şaka değil, gerçek bu, hatırlayanlar olacaktır...

Nonda, 25-26 yaşında iken RM gibi kulüplerin ilgilendiği muhteşem bir futbolcuydu. Çok ağır iki diz sakatlığı geçirip 30 yaşında enkaz halinde geldi buraya; hafta içi idmanların yarısına katılamazdı ama klasıyla yine de iş yaptı, vs vs...

''Galatasaray' ın beni niye gönderdiğini anlayamadım'' demişti, gittikten sonra (Kewell' ın durumundan dolayı böyle dediği anlaşılıyor, gerçekten akıl işi değildi; tamamen FR ın bok yemesinden ibaret)...

Yaram deşildi akşam akşam:mad::D...

Değildir!...Sıkıntı, sezonu kapattığı neredeyse kesin olacak şekilde sakatlanmış (Ki tek maç oynayamadı zaten) ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Kewell yerine Nonda' nın gönderilmiş olmasıdır. Neymiş?, Kewell son birkaç maça yetişirmiş belki!, birde MT la katılacağı DK için antrenman yapması gerekiyormuş, küstürmemek lazımmış!. Şaka değil, gerçek bu, hatırlayanlar olacaktır...

Nonda, 25-26 yaşında iken RM gibi kulüplerin ilgilendiği muhteşem bir futbolcuydu. Çok ağır iki diz sakatlığı geçirip 30 yaşında enkaz halinde geldi buraya; hafta içi idmanların yarısına katılamazdı ama klasıyla yine de iş yaptı, vs vs...

''Galatasaray' ın beni niye gönderdiğini anlayamadım'' demişti, gittikten sonra (Kewell' ın durumundan dolayı böyle dediği anlaşılıyor, gerçekten akıl işi değildi; tamamen FR ın bok yemesinden ibaret)...

Yaram deşildi akşam akşam:mad::D...
Evet 1 maç mı ne oynamıştı

Arda'yı falan forvet oynatmıştık bir de.

Ustat bu anlattiklarinin gol sayisi ile ne alakasi var

Ikincisi selcuk un gol attigi sezon sampiyonlugu orada verip vermedigimiz tartisilir ama fb nin sike sezonu 1 sene sonrasiydi

Yani soylediklerinin yorum kisimlari bir yana , sezonlari ic ice gecirdin yahu

Garry ye gelince , yani acikcasi takimda satilmasini istemedigim, rakip kaleye tasiyan adamlardandi , ama gomis gibi bunun da son donemecte nedense formu dustu , rakam biraz az gorunse de brezilyali josef ya da gui ile kiyaslanmaz , o adamlar hep yuksek bonservis gorurler , atiyorum josef i 8 e mi ne aldilar biz garry yi 3,5 a aldik , josef misal kaca gitti tam bilmiyorum ama garry ile ayni fiyatsa kotu satis yapmamisizdir

Kabul edin etmeyin captan dusseler de brezilyalilarin degeri gec dusuyor

Aspor kirmizisi yine tuttu , dun vermislerdi kesin bilgi olarak

Kamuoyu yoklaması yaptım

giphy.gif

Garry bu kadar kolay gönderilebildiğine göre bir kanat oyuncusuyla anlaştık demektir. Hoca kanat oyuncularını sever.

Üst Alt