Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diagne 2.3
Linnes 1.4
Mitro 2
E. Akbaba 1.7
Ahmet Çalık .9

8.5 milyon euroya yakın maaş ödeyeceğiz hiç kullanmayacağımız adamlara.
Gelecek sene Naga-Mariano-Donk-Selçuk-Diagne-Mitro'nun maaşlardan kurtuluyoruz 11 milyon euro falan ediyor. Belhanda da giderse baya rahatlar.
Tabii para harcayamayacağımız için yine bonservissiz isimlere gidip yüksek maaşlar vererek devam edeceğiz mecbur, kiralıklardan da Lemina+Seri+Andone'nin takımlarına geri dönmesi kesin gibi bir şey. Onların yerlerini de doldurmamız gerekecek.

Seneye işimiz zor görünüyor şimdilik kadronun keyfini çıkartabiliriz.

Dün ben de hesapladım. Kap bildirimlerine tek tek bakıp tablo yaptım. İmza paralarının peşin ödendiğini ve Mitroglou ile Diagnenin maaşının tamamını ödediğimizi varsaydım. Sonuç 49.045.000 euro + 31.000.000 tl
Teknik heyet hariç bu rakamı buldum. Tabi bu rakamın içinde gençler ile maaşı bildirilmeyen Emre Taşdemir in maaşı yok.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

belhanda + andone hemen göze carpiyor.
Nando + Fegh ile kontrat uzatip maaslar düsürülmeli. Hele nando kabul eder bence burada noktalar kariyerini
muslera ile geçen uzattıklarında 2.5 bandına çekmeleri gerekiyordu aynı bırakmak yerine. burda bırakması için şartlar oluşturulabilir kendi de kabul ederse tabi.
feguli ile uzatılırsa da indirim yapacağını pek zannetmiyorum. 2.5 civarı ideal onun için de.
başarı primleri verilebilir de maç başı tamamen saçmalık zaten.

donk-akbaba-mariano-nagatomo falan yazmadım 3ünün sözleşmesi bitiyor sezon sonu Allahtan,
çalıkla akbabada alperle ardanın yaptığı gibi revize etmeli sözleşmesini, yazık hakkaten

muslera ile geçen uzattıklarında 2.5 bandına çekmeleri gerekiyordu aynı bırakmak yerine. burda bırakması için şartlar oluşturulabilir kendi de kabul ederse tabi.
feguli ile uzatılırsa da indirim yapacağını pek zannetmiyorum. 2.5 civarı ideal onun için de.
başarı primleri verilebilir de maç başı tamamen saçmalık zaten.

donk-akbaba-mariano-nagatomo falan yazmadım 3ünün sözleşmesi bitiyor sezon sonu Allahtan,
çalıkla akbabada alperle ardanın yaptığı gibi revize etmeli sözleşmesini, yazık hakkaten
donk ile uzatilir bence 500k ya fit olursa

Diagne 2.3
Linnes 1.4
Mitro 2
E. Akbaba 1.7
Ahmet Çalık .9

8.5 milyon euroya yakın maaş ödeyeceğiz hiç kullanmayacağımız adamlara.
Gelecek sene Naga-Mariano-Donk-Selçuk-Diagne-Mitro'nun maaşlardan kurtuluyoruz 11 milyon euro falan ediyor. Belhanda da giderse baya rahatlar.
Tabii para harcayamayacağımız için yine bonservissiz isimlere gidip yüksek maaşlar vererek devam edeceğiz mecbur, kiralıklardan da Lemina+Seri+Andone'nin takımlarına geri dönmesi kesin gibi bir şey. Onların yerlerini de doldurmamız gerekecek.

Seneye işimiz zor görünüyor şimdilik kadronun keyfini çıkartabiliriz.
Mitro'da sadece 700 bin eurosunu biz ödeyeceğiz. Diagne'nin de aslında maaşının parasını aldık yani biz ödemiş sayılmalıyız sadece Ffp nedeniyle 1.5'e kiralayacağımıza maaşınıda içine katıp 3.25'a kiraladık sadece Linnes'i bir takıma kiralayamamak yada satamamak bir hata gibi.

Bu bayram tutumlu denilen zat hakkında kulüp dava açıp donuna kadar almayı düşünmüyor mu acaba? Kuyruğuna nasıl basıldıysa halka açık şirket şeffaf kap açıklaması yapmasına rağmen hala g.tünden bişeyler uyudurup milleti galeyana getirmeye çalışıyor. Yaptığının suç olduğunun bile farkında değil.

Mitro'da sadece 700 bin eurosunu biz ödeyeceğiz. Diagne'nin de aslında maaşının parasını aldık yani biz ödemiş sayılmalıyız sadece Ffp nedeniyle 1.5'e kiralayacağımıza maaşınıda içine katıp 3.25'a kiraladık sadece Linnes'i bir takıma kiralayamamak yada satamamak bir hata gibi.

mitroya 1,95 vereceğiz.. öbür türlü ffp açık olmuş olur.
diagnede 2,15

Sonuçta bunları bu şekilde beyan edeceksin gerekli yerlere o yüzden maaş kısmına girmemiz gerekiyor.

mitroya 1,95 vereceğiz.. öbür türlü ffp açık olmuş olur.
diagnede 2,15

Sonuçta bunları bu şekilde beyan edeceksin gerekli yerlere o yüzden maaş kısmına girmemiz gerekiyor.
Kağıt üstünde öyle tabi canım benim bahsettiğim realiteydi. Sonuçta Mitro'dan 700 bin zararlı çıktır Diagne'de de kiralama olarak 1.4 aldık yani bonservisinin 1.4'ünü çıkardık şimdilik.

Kağıt üstünde öyle tabi canım benim bahsettiğim realiteydi. Sonuçta Mitro'dan 700 bin zararlı çıktır Diagne'de de kiralama olarak 1.4 aldık yani bonservisinin 1.4'ünü çıkardık şimdilik.

Babel'e falan imza parası verdik.

Bu imza paraları maaş bütçesine mi yansıyor peki ?

bilgisi olan var mı bu konuda.

Üst Alt