Galatasaray Güncel Maaş Tablosu | 2023/2024 Sezonu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
-İlk mesaja sabitlenirse :hat: gelen giden oldukça güncellerim.
-PDF ek olarak kaydettim isteyen ordanda indirebilir.
-29 Milyon € maaş giderimiz var şuan. (Euro=30.02)
-Sacha gitmezse ciddi güncelleme ister ve haklı.
-Yerlilerde ciddi ucuza oynayanlar mevcut.
GALATASARAY MAAŞ_page-0001 (1).jpg
not: daha net fotoya forum izin vermiyor.

Ekli dosyalar

• GALATASARAY MAAŞ.pdf
    431.5 KB · Görüntüleme: 7
Trabzon yerlilere %50ye yakın enflasyon zammı yapmış, bizde de öyle bir şey gerekli gibi duruyor.
Öyle bir şey yapmayalım. Kötü oyuncuları gönderemeyiz. Kötüyken indirim de yapmazlar. İyi oynayanlara prim verilsin ya da yeni şartlarda sözleşme uzatılsın. Oynamayanlara zam falan yapılmamalı

Oynamayanlara neden yapılsın abi zaten. Oynayıp hakkı edene yapılır bu zam. TS de öyle yapmıştır.
Vallaha renktaş kötü topçuları rahat rahat Anadolu’ya yolluyorsak bunun nedeni enflasyonda ezilen sözleşmeleri. Taylan € ile falan alsa maaşını bize ödettirirdi. Abdülkerim de sözleşme enflasyon oranları iyi, Berkan’a falan zam da değil prim verilsin. Sonraki sene iyi oynarsa yine verilir.

Ekli dosyayı görüntüle 211549
Sacha’nın maaşı 1 milyona revize edildi diye biliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 211549
Eline saglik rtaş

İcardi bu listeyi ziplatacak gibi duruyor

sacha gitmeyecekse onun maaşını dubois seviyesine çekip duboisi gönderip sacha seviyesinde maaş vereceğimiz ve yerine hazırlayacağımız bir oyuncu bulmak lazım.

baktım sadece 3.5 milyon çerçöplere veriyormuşuz, 3.5 milyon bir yıldız maaşı

mertens de yüksek onla beraber 6.5 ediyor

Zam yaptigimizda onu KAPa bildirmemize gerek yok mu? BAY bir sene uzatmisti ve orda herhalde zam yapilmisti. Maasi ne kadar oldugunu sanki aciklamamistik. Keremin maasi ne zaman öyle yükseldi? 9 milyon almiyormuydu ?

Zam yaptigimizda onu KAPa bildirmemize gerek yok mu? BAY bir sene uzatmisti ve orda herhalde zam yapilmisti. Maasi ne kadar oldugunu sanki aciklamamistik. Keremin maasi ne zaman öyle yükseldi? 9 milyon almiyormuydu ?
Keremle Barış’a zam yapıldı.
Nelsson’a sadece geçen yıl için zam yapıldı.

Normalde de sözleşmeler 4 m euro altında ise bildirmek zorunda değiliz. Bizimkiler fazla şeffaf diye paylaşıyorlar.

Üst Alt