Tier 2 - Galatasaray, Güray Vural İçin Bir Miktar Bonservis ve Emre Taşdemir’i Önerdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Güray Vural İçin Bir Miktar Bonservis ve Emre Taşdemir’i Önerdi

Galatasaray, Güray Vural için Antalyaspor’a bir miktar bonservis dışında Emre Taşdemir’i önerdi.

Antalyaspor’da Nuri Şahin, Güray Vural’ın ayrılığına sıcak bakmıyor.

İki takım arasındaki temaslar devam ediyor.

Ertan Suzgun

Afbeelding

Güray'ı beğeniyorum. Yıllardır almamız gerektiğini düşünüyorum. Kazımcan ile beraber götürürler orayı. Gerektiğinde Dubois de oynuyor zaten.

Güray'ı 2010da Denizlispor'da iken Rijkaard istemişti ve almamıştık.

Büyük takım potansiyelini baltalayan yanı tempo sorunları oldu hep yoksa teknik kalitesi çok iyi zaten sol açıktan devşirme bir adamdı.

Gelgelelim ben Aziz Behic'i alırım daha dengeli olduğu için yine de Güray'ın gelmesini ve kariyerini şampiyonlukla taçlandırmasını da isterim duygusal bakarsam.

Büyük takım potansiyelini baltalayan yanı tempo sorunları oldu hep yoksa teknik kalitesi çok iyi zaten sol açıktan devşirme bir adamdı.

Gelgelelim ben Aziz Behic'i alırım daha dengeli olduğu için yine de Güray'ın gelmesini ve kariyerini şampiyonlukla taçlandırmasını da isterim duygusal bakarsam.
Bence kazimcanin önünü kapatmamak icin behichi almiyoruz. Kazimcan halen net ilk 11 olarak görüyoru / görmeliyiz. Umarim kroniklesmez sakatliklari

Galatssarayli mi ?
Bu arada Soy ismimi tekrar mi degistirdin amirim.Ne guzel Cigdeme donmustum

Üst Alt