Tier 2 - Galatasaray, Haji Wright Transferinden Vazgeçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Galatasaray, Haji Wright Transferinden Vazgeçti

Erden Timur'a güveniyorum adam transfer baronu gibi bu adam kazık yemez tam tersi bir bakmışsın sudan ucuza Lukaku'yu alıp gelmiş kimseyi de şaşırtmaz nasıl aldı diyen çıkmaz. :asd:

cagneyle kiyasliyorsunuzda bu adamin gram cagneye benzer yani yok, 24 yasinda amerikanin son zamanda kurdigu en iyi takiminin forveti, rahatlikla yüksek paralara satilir!

Fiyat belirlemeden bi bak önce adamlara forvet ne kadar lazım. İcardi, Gomis, Sefer varken gerizekalı gibi 8m istersen şlaakkk diye bi hareket görürsün. Şimdi 3e, 4'e verdim verdim, yaz döneminde o paraya öküz alırlar demezsen elinde patlar, inşallahta patlar. 8'miş, biz o kazığa bi kere oturduk, fb'yi deneyin siz kesin iş çıkar Ali'den ismi bizle geçti diye.

Malesef bizim elimizdeki milyonlarca Euro bütçeyi kimlere vereceğimiz belli aslında.. Emin değilim ama İcardi transferi şanslıysak 12 - 15 milyon Euro seviyelerinde anca çözülür ki biz bunu taksite yaymaya çalışız PSG kabul ederse.. Rashica'nın bonservisi de en az 7-8 milyon Euro tutar..Şu anda İcardi'ye alternatif Gomis ve BAY o bölgede iş yapıyor.. Bence devre arasında sol bek ve Kerem'e alternatif sol kanat transferi yapılıp süreç tamamlanmalı..

Üst Alt