Galatasaray, Hakan Şükür'ü Disipline Sevk Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Hakan Şükür'ü Disipline Sevk Etti!

Galatasaray Kulübü, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası eski futbolcusu Hakan Şükür’ü, ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk etti.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, yaptığı toplantıda, eski futbolcusu Hakan Şükür’ün kulüp üyeliğinden ihraç edilmesiyle ilgili başvuruyu görüştü.

Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, yönetim kurulu, FETÖ’nün darbe girişimi sonrası bir üyenin başvurusu üzerine Hakan Şükür’ü, kulüp disiplin kuruluna sevk etme kararı aldı.

FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen Hakan Şükür, bir süre önce ABD’ye yerleşmişti.

Fanatik

Ne olursa olsun bu terbiyesizliktir. Bunu isteyen kazmaların yedi sülalesi Hakan Şükür'ün milyonda biri kadar katkı vermiş mi Galatasaray'a?

Bu kararı alan yönetim kurulu Hakan Şükür' ün Galatasaray' a kattıklarının binde birini katmamışlardır. Hakan' ın siyasi görüşü ne olursa olsun saçma sapan bir karar!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saçma ve ayıp. Hakan Şükür yıllarca formamızı terletmiş büyük katkı vermiştir. Ayrıca milli takımada böyle fırsatçılıklar yakışmıyor.

Yapılan ayıptır.
Bu kulüp sırf bu yüzden 3-5 senede bir surunuyor.
Şimdi feto bedduasi var bide işin ucunda başlarsa ocalarina ateşler salsina ayvayi yedik

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Şükür'ü fetocu diye bu forumda 2008 yada 2009'da sayfalarca eleştirdim.. futbolcu neden fetocu olur dedim.. fetocu olması çok yakışıksız ve gereksiz..

Ancak, Hakan Şükür'ü Galatasaray'dan ihraç edecek adamı tarih affetmez..

Son düzenleme:
Bi hıyar agasindan ciktiydi bu laf ciddiye almışlar. Muhtemelen ihracata edilir.
Yavsaklik düpedüz bu söylemeden edemeyeceğim

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şerefsizler. Hepinizi toplasak Kral'ın yarısı kadar katkı sağlamamışsınızdır bu kulübe. Ancak konuşun pilav yiyin başka da bir bok yaptığınız yok.

Alayınıza Hakan Şükür ulan!! Yedirtmeyiz kralı Allahın cezası herifler.

Emrin nereden geldiği apaçık ortada. Ulan Dursun gebersen bi gram üzülmem pislik herif.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakan Şükür'ü fetocu diye bu forumda 2008 yada 2009'da sayfalarca eleştirdim.. futbolcu neden fetocu olur dedim.. fetocu olması çok yakışıksoz ve gereksiz..

Ancak, Hakan Şükür'ü Galatasaray'dan ihraç edecek adamı tarih affetmez..

Bende siyasete girersem Hakani sevmem. Gezi olaylarinda yaptiği ortada ama bu olay farkli. O ihraç isteyenlerden daha fazla faydasi olduğu net. Bunun gibi fosillerin ihraç etmesi bana koyar

Galatasaray'ı Galatasaray yapan adamlardandır Hakan Şükür. Galatasaray'ın Avrupa'da tanınmasındaki en önemli pay sahiplerindendir.

Kulüpten ismini sileceksiniz de, taraftarın kalbinden nasıl sileceksiniz?!

Eğer böyle birşey yapılırsa, bunun adı net ŞEREFSİZLİKTİR!

Saçma sapan işlerle uğraşan bir.milletiz,Tarihi değiştiremezsiniz gereksiz işler, siyasi görüşünden.nefret etsem de o olay başka

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt