GSC Haber - Galatasaray, Icardi İçin Tahkim'e Gidiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Icardi İçin Tahkim'e Gidiyor

Yönetimin kafa yapısına hayranım vallahi komedi.Dursun hiç kıçını yırtmasın seçimi kazanacağım diye

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen hafta yapılan algı operasyonuna önlem alma pfdk'ya sevk edilsin önlem alma ceza verilince itiraza git.

Sizin gibi yönetim olmaz olsun

Ulan fenerbahce alenen dalga geçiyor. Neden 5 değilde 1 maç verdiniz diye. Ve bizim yönetim hâlâ susuyor. Ben artık emin oldum. Bunlari yukarıdan bağlamışlar.

Başka açıklaması yok.

Spor Hukuku Uzmanı Avukat Ercan Sevdimbaş: "Zamanlama ve yapılan açıklama anayasal hak ihlali oluşturuyor. Tedbirsiz sevk edip maçtan 7 saat önce bu kararı açıklamak anayasayla koruma altına alınmış olan hukuki dinlenilme hakkının ihlalidir." [Ajansspor]

Iki olmaz uc olur Tuna.. Var mi karsi argumanin olamayacagina dair ? Buna 1 veren 3 de verebilir :)
Vallahi net kanıt olmadan veremezler verseler zaten 1 yerine 3 verirlerdi bizim tavrımız yada gücümüzden mi çekildiler.

Ya iptal ederler yada başımıza iş almayalım diye onaylarlar böyle flu işlerde.

Net video yok, daha doğrusu güya yok diyeyim. En saçma yerden 1 saniyelik görüntü bulabilmişler yersek.

Üst Alt