Tier 1 - Galatasaray, Icardi ile Anlaşmaya Yakın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Icardi ile Anlaşmaya Yakın

1.80 santarfor mu olur kardesim? Boyu kisa bunun. Kafa vuramaz. Samet ile Salai"nin arasinda kaybolur. Santroforsuz bi sene daha. Bari Cagne geri gelse. Hic degilse uzun.
200.gif
giphy.gif

kick-cartoon.gif
ex-crazy-girlfriend-kick.gif

sports-minions.gif

Hayırlı olsun. Toplam maliyeti epey ağır olacak ama kaybedilmesi büyük yıkım olacağı için bir çeşit mecburiyet söz konusuydu. Maaşı her şey dahil 8 i geçmese ve Erden Başkan 10 milyonluk bonservisi Paredes ile birlikte paket olarak vermiş olsa diye zayıf bir ümidim var hala...

37 yaşındaki Dzeko' ya verilen kontratla kıyaslanırsa, Angelino-Kamada-Paredes için de istenen paralar makul kalıyor aslında ama o kıyası dikkate almamak, kulübün gerçeklerine göre davranmak gerekiyor. Erden Başkana güveniyoruz...

aynı mesajı bi renktas daha atmıştı elimden geldiğince izahını yapmıştım.

kısaca - doğru yapılan bir iş sonrası (göndermek) alınan yanlış bir aksiyon yüzünden (transferler) sürekli bunu örnek gösterirsek batmış kulupler iyice batar.
o günde demiştim bu kafayla apo - kerem 10 milyon yıllık isteyebilir çünkü yerliler ve yerleri dolmaz.

bu gomis tezinin spor ekonomisinde karşılığı anca hüsran olur

Az - cok ozeti, kotuden emsal olmaz.

Habere gelince, hayirli olsun. Gelecegini zaten biliyorduk olusan rahatliktan (her iki taraf adina) ancak sorun ne zaman olacagiydi. Gorunuse gore Agustos basinda katilmis olur takima en gec.

3-4 yıl içerisinde bize Uefa Kupası kazandırıp 2. Hagimiz olacak inşallah. Oyunuyla, takımı sahiplenmesiyle, saha içinde/dışında duruşuyla, özgüveniyle her şeyiyle mükkemmel bir adam.

Üst Alt