Galatasaray İdmanında Dursun Özbek'i Çıldırtan Görüntü!


Galatasaray İdmanında Dursun Özbek'i Çıldırtan Görüntü!

Galatasaray'da yeni sezonun idman ekipmanları siyah beyaz olunca, Dursun Özbek adeta çileden çıktı...

599


Yeni sezon öncesi yaptığı transferler ile ses getiren Galatasaray'da birkaç hafta önce Dursun Özbek'i kızdıran bir gelişmenin yaşandığı ortaya çıktı. İddialara göre olayın başlangıcı geçtiğimiz sezona dayanıyor.

İDMAN EKİPMANLARINI KİM SEÇTİ?

Süreç şöyle yaşandı... Galatasaray'da tarihler Kasım 2015'i gösterirken görevden ayrılan Hamza Hamzaoğlu'nun yerine Mustafa Denizli getirildi... Mart 2016'ya kadar görevde kalan Denizli'nin, görev dönemi içerisinde bir sonraki sezonun forma ve idman kitlerini de belirlediği iddia edildi. Kriz de işte tam burada başladı...

RENKLER GALATASARAY DEĞİL BEŞİKTAŞ!

Sarı kırmızılı takımın yeni sezon için belirlenen idman ekipmanları tabir-i caizse ezeli rakiplerinden Beşiktaş'ın renklerini taşıyordu. Üst beyaz, şort siyah olarak belirlenen idman kıyafetleri, başkan Dursun Özbek'i de çileden çıkardı.

'BUNUNLA DA MI BEN İLGİLENEYİM!'

Takımın idman kıyafetlerini televizyonda gören Özbek, hemen telefona sarılıp Galatasaray Ticaret Direktörü ve Mağazacılık Genel Müdürü Ali Öğütücü'yü aradı ve renk seçiminin sebebini sordu. İddiaya göre Öğütücü ise seçimin Mustafa Denizli tarafından yapıldığını söyledi. Bunun üzerine Dursun Özbek sinirlenerek, "Takımın idman ekipmanlarıyla da mı ben ilgileneyim!' diyerek telefonu kapattı.

Sarı kırmızılı renkler taşıyan Galatasaray'ın idmanlarda siyah beyaz giyinmesi ve Beşiktaş'ı andırması, sosyal medyada da taraftarlar arasında tepkiye neden oldu.

Galatasaray idman eşofmanları ile Beşiktaş idman eşofmanları arasındaki benzerlik dikkat çekiyor:

470


653

Serkan Akkoyun / Sabah.com.tr Spor
GSC App VIP Edition 1.0 ™
 
Denizli seçtiyse normal karşılıyorum. Adam kendisini evinde gibi hisetmek istemiş herhalde. bjk lı sonuçta.
 
Ulan dursun hangi isini dogru yaptin da gözüne bu kücük ayrinti batti

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Başkan haklı, geçen de wclerde sıkıntı çıkmış.

Kaç yaşında adam takımın sicacagi yerle de mi ilgilensin
 
Üst Alt