galatasaray idmanları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray idmanları

yillardir futbolcularimiz dökülüyor, 90 dakikayi birakin 70 dakika bile kaldiramiyor bir cok futbolcumuz. ne bir press gucumuz var nede baski kuracak bir ekip bunun sebepi idmanlar oldugu bariz bir sekilde belli. yeni gelen transferler eski kulubun idmanlari yedikleri icin ilk haftalar farkini koyuyor fakat bizim idmanlari yedikden sonra onlarda geriliyor.
idmanlarda napiyoruz bilmiyorum devamli ayak tenisi sonra 5e 2 yapip bitiriyormuyuz ne anlamadim ama futbolcularin saglam bir idman yemedikleri belli psv macinda resmen yerlerdeydi futbolcularimiz hem guc olarak hemde kondisyon olarak , ayakta durabilen oyuncu neredeyse yoktu ezildik resmen.

Profesyonel yardımcılarının olmaması.

İşi bilen birkaç çalışan/üstat getirsen bambaşka bir takım izleyeceğiz.

yillardir futbolcularimiz dökülüyor, 90 dakikayi birakin 70 dakika bile kaldiramiyor bir cok futbolcumuz. ne bir press gucumuz var nede baski kuracak bir ekip bunun sebepi idmanlar oldugu bariz bir sekilde belli. yeni gelen transferler eski kulubun idmanlari yedikleri icin ilk haftalar farkini koyuyor fakat bizim idmanlari yedikden sonra onlarda geriliyor.
idmanlarda napiyoruz bilmiyorum devamli ayak tenisi sonra 5e 2 yapip bitiriyoruz mu anlamadim ama futbolcularin saglam bir idman yemedikleri belli psv macinda resmen yerlerdeydi futbolcularimiz hem guc olarak hemde kondisyon olarak , ayakta durabilen oyuncu neredeyse yoktu ezildik resmen.

Premier League/la liga/Serie A vs den gelen oyuncu ilk 5 maç o aldığı idman ve kondisyon ile şov yapıyor burada. Sonra bizim ayak tenis idmanlar yükleniyor o oyuncuya.... Ve o kondüsyon dan eser kalmiyor.

Düşünmeli bir durum...

Profesyonel yardımcılarının olmaması.

İşi bilen birkaç çalışan/üstat getirsen bambaşka bir takım izleyeceğiz.
Hep diyorum... Terim'in yanına profesyonel ve bilimsel çalışan bir ekip lazım.

Bu işi en iyi Milano yapıyordu bir zamanlar...Terim görmüştür.

Aman kimse karışmasın işime... Ondan Hasan, Selçuk vs gibi "oğullarını" yardımcı yapıyor. Oysaki o kadar iyi profesyonel Adamlar var.

Bazı konularda malesef biz ve Terim 90'larda kalmışız.

Fatih Terim’in eline gelip de performansı artan tek bir oyuncu hatırlamıyorum yıllardır

Anlayan ilk fırsatta kaçıyor, parası güzel olan yatıyor, her sene sil baştan takım kur, sene sonu bunlardan cacık olmaz deyip bir daha kur
Oh ne ala

Yav Tolga ciğerciyi yıldız yapan hoca geldi, bunun için kovmaktan beter ettik adamı

Üst Alt