Galatasaray ile Beşiktaş Salih Uçan Yarışında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ile Beşiktaş Salih Uçan Yarışında

Galatasaray ile Beşiktaş, Salih Uçan yarışında
Beşiktaş ve Galatasaray arasında Salih Uçan rekabeti yaşanıyor. İki büyük kulüp, Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi bitecek olan 26 yaşındaki futbolcu için girişimlere başladı.

482d0792c4d44636a36bc6dea68bd5f5.jpg

Süper Lig’de sezon devam ederken, kulüpler transfer çalışmalarına da hız verdi.
Aytemiz Alanyaspor ile gösterdiği performans ile dikkat çeken Salih Uçan, Galatasaray ve Beşiktaş’ın radarına girdi.

Devre arası transfer döneminde Salih için resmi temaslara başlamaya hazırlanan Beşiktaş ve Galatasaray, Alanyaspor ile masaya oturacak.

Akdeniz ekibi ile bonservis konusunda anlaşma sağlayan kulüp Salih’i kadrosuna katacak.

26 yaşındaki oyuncunun Alanyaspor’da kalması halinde gözler sezon sonuna çevrilecek. Yeni sezon öncesi serbest kalacak Salih, anlaşma sağlayacağı takımın formasını giyecek.

Bucaspor altyapısından yetişen Salih, 2012-2013 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer oldu. 2014’de Roma’ya kiralanan Salih, daha sonra Sion ve Empoli formaları giydi. Geçen sezon Aytemiz Alanyaspor ile 2 yıllık sözleşeme imzalayan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, Akdeniz ekibi ile çıktığı 47 maçta 2 gol attı, 5 asist yaptı.

NTVSPOR

fenerin alıp satarak kar ettiği tek oyuncu galiba. elif elmas ve muriqi transferleri şaibeli olduğu için son 2 seneyi saymazsak tabi...

Besiktasla anlasalim , Salih Ucan icin aradan cekilelim siz de bize Zorukhan verin

2 tane faydasi olacagina inanmadigim oyuncu. Ben extra fayda vermeyecek oyuncuya bonservis vermenin, yuksek maas vermenin anlamini goremiyorum.

Bi dolu yerli çöpe para verdik oyle; camdallar, yigitler, mugdatlar, serdar azizler, fenerli 5 milyon verdigimiz artiz vardi bi tane adi bile aklimda yok.(he buldum olcan adın) En son akbaba.

Beleşse olabilir.

Biz istersek yani fatih hoca yine nazlanmazsa Alanyadan bize koşarak gelir çocuk hasta Galatasaraylı ama fatih hoca yine istemezse bilemem

Alanya ekibine 250 bin euro teklif götürelim bir yerlerden. Yine gidip önce oyuncuyla anlaşıp kulübümüzü rezil etmeyin.

abi fenerdeki malum şahıs da hasta gsliydi ama iş hep paraya bakar oldu
Salihli ben tanıyorum o yüzden konuşuyorum karaktersiz bir çocuk değil o dönem buca yüksek para teklif ettiği için fenere sattı ki bizde ciddi istemedik
Fenerdeki herif ciddi karaktersizmis benzer örneği yok piyasada Salih geçen yıl.bostayken bizden teklif gelir diye bekledi ama fatih hoca istemedi çok sıkı galatasarayli ve fatih hoca hayranidir

Üst Alt