GSC Haber - Galatasaray İletişim Direktörü Murat Bereket'ten Arda Kardeşler ve Yayıncı Kuruluş'a Tepki! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray İletişim Direktörü Murat Bereket'ten Arda Kardeşler ve Yayıncı Kuruluş'a Tepki!

Beinsport-Mhk-AliKoç çetesinden Fenere haram 2 puan daha yazın. Adamlar lehimize pozisyon olduğunda 5, 6 açıdan defalarca gösterirler fenerin lehine hata oldu mu saklıyorlar. Bizim yönetimin Başkanın sesi çıkmıyor. Yazıklar olsun.

Ahmet Çakar: "Djiku'nun Mauro Icardi'ye top oyundayken yumruk-tokat karışımı hareketin karşılığı net bir penaltı ve kırmızı kart olmalıydı. Fenerbahçe hakemle aldığı 1 puana şükretmeli…"

Erman Toroğlu: “Burnuma pis kokular geliyor. Icardi’nin pozisyonu neden VAR’da incelenmedi?”

Ahmet Çakar: "Djiku'nun Mauro Icardi'ye top oyundayken yumruk-tokat karışımı hareketin karşılığı net bir penaltı ve kırmızı kart olmalıydı. Fenerbahçe hakemle aldığı 1 puana şükretmeli…"

Erman Toroğlu: “Burnuma pis kokular geliyor. Icardi’nin pozisyonu neden VAR’da incelenmedi?”
Erman konuşmasın abi. Ilk yari sonucunda bir gram ses cikarmadi. Topun kaç dakika oyunda kaldığını konuştular.

Göz göre göre 2 tane yumruk salladılar. Birinde penaltı diğeri kırmızı kart olması gerekirken hiç bir şey olmadi.

Ulan icardi yatsana kivransana yerde yumruk yedim desene vara zorlasana hakemi. Sasha boeye yapılan müdahalede ilk gösterilen açıda yumruk yüzüne oturmuş gibi geldi, sonra 70 açıdan gösterdiler siyirtti sarı yeterli olabilir dedirtmek için. Maçın en önemli pozisyonunu saniye göstermediler bırak başka acıyı. Es kaza pozisyon orda olmasa icardi neden düştü diye 85 milyon merak edecekti...

Kendi oyuncumuza bu şekilde serzenişte bulunabiliyorum ancak. Çünkü diğer taraf ve hakem lağım kokuyor

Maçın hakeminden memnunum. Etki altında kalıp bizi katletecek diye korkmuştum ama bence ne gördüyse çaldı. VAR hakemi bariz art niyetliydi.

Üst Alt