Galatasaray İrfan Can Kahveci'yi İstiyor - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Irfan Can'ın babası Hacı Bektaş Kahveci: "İrfan küçükken Fenerbahçeliydi, dayıları onu Galatasaraylı yaptı."

@Tahir Mahir Koç tanidik geldi mi

Üç yaşındaki çocuğa istediğini söyletebilirsin. Beş yaşındaki çocuğa da. Önemli olan aklı erince ne olduğudur. Fenerbahçeli olduğum günleri hatırlamıyorum bile.

Ama İrfan Can'ın çocukken Fenerbahçeli oluşu ve sonradan Galatasaraylı oluşu gerçekse mutlaka bu adamı transfer etmeliyiz. Zeki bir adammış demek ki. Oyun zekası kuvvetlidir.

Üç yaşındaki çocuğa istediğini söyletebilirsin. Beş yaşındaki çocuğa da. Önemli olan aklı erince ne olduğudur. Fenerbahçeli olduğum günleri hatırlamıyorum bile.

Ama İrfan Can'ın çocukken Fenerbahçeli oluşu ve sonradan Galatasaraylı oluşu gerçekse mutlaka bu adamı transfer etmeliyiz. Zeki bir adammış demek ki. Oyun zekası kuvvetlidir.

Eski fblilerden bir sen bir ben bir de İrfan kalmış be üstat

Aman ha artık kimseyi iyi Galatasaraylı diye transfer etmeyelim. Galatasarayın çocuğu lafını bir daha duymak istemiyorum artık Emre Akbaba dan sonra.

sent via GSC

7-8 i var temiz. adam gelmek istiyorsa fiyatta ara bulunur ama yönetim istekli olması lazım. Hoca dedi daha ciddi olmamız lazım transfer işlerinde yapıyormuş gibi davranmamak lazım. Ortam oluşmuş arayı bulup alsınlar. Bu cimbomun çocuğu muhabbetini sakız gibi uzatarak sadece oyuncularımıza zarar vermeye çalışan bir kitle var. Yok hocanın evladı, cimbomun çocuğu gibi yakıştırmalarla karalamadığınız kimse kalmadı. Biri zaten bir kelimeyi söylemeye görsün taklitçi bir kitle hemen peşine takılıyor.

İrfan Can’ım babası Hacı Bektaş Kahveci:
“İlhan Cavcav, İrfan için Fenerbahçe'den 6 milyon € istedi ama Başakşehir'e 1 milyon 750 bin €'ya sattı. Biz de anlamadık nasıl oldu bu iş yani."

Türk futbolunun özeti.

Üst Alt