Galatasaray, James Rodriguez ile Flörtleşiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, James Rodriguez ile Flörtleşiyor!

ÖZEL | James Rodriguez menajerler aracılığıyla Galatasaray'a önerildi.

• Sarı-kırmızılı yönetim, 30 yaşındaki Kolombiyalı yıldızın şartlarını araştırıyor.

• Uygun şartlar sağlanırsa yönetim sıcak bakıyor. @ajansspor

rod2.png

old scholl tur topcu. kumasi elbette iyi, oyun akli fundamental yonden iyi olsa da -
devamlilik, saha disi mental psikolojik motivasyon gibi gibi durumlar ozelinde asiri zayif buldugum bir profil.
zaten bu dedigim yonlerden guclu olsaydi - *yeni hagi'miz olur - gelsin isterdim.
bayern ve real de tutunamamasinin da bu eksikliklerden dolayli oldugu da bariz...

diger yandan , eksigi olmayan bir james bile olsa; suan aldigi 7 m civari parayi biz dahil bir cok avrupa kulubu veremez. kaldiki suan eksik bir oyuncu ustte bahsettigim uzere... bu sekilde bu fiyata alanin elinde kalir.bizden bagimsiz.

kendisi her ne kadar katar da kalmak istemedigini menajerine iletip avrupa teklifi olsun lafini iletse-de, kanimca tahminim gidecegi 2 destinasyon mevcut gozlemledigim kadariyla ; kitaya donus ; boca juniors - beckham'in takimi inter miami....

Üst Alt