Galatasaray Kafilesi İtalya'ya Gitti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kafilesi İtalya'ya Gitti

Elenirsek lstifa olur mu?

Hele ezilerek , kötü bir oyunla?

Sent from my iPhone using Tapatalk

yaw ne istifası. denizli'nin acıklamalarını duymadın mı.

sözde futbolumuz her gecen gün gelisiyormus.

adamların bahanesi ortada. bu yıl zaten bitti gelecegin takımını kuralım..

denizli gelecek sezonuda bk eder ve gider. hani gelecek sezonun 8-9'uncu haftalarında gider..

yaw ne istifası. denizli'nin acıklamalarını duymadın mı.

sözde futbolumuz her gecen gün gelisiyormus.

adamların bahanesi ortada. bu yıl zaten bitti gelecegin takımını kuralım..

denizli gelecek sezonuda bk eder ve gider. hani gelecek sezonun 8-9'uncu haftalarında gider..

Denizli gelecek sezon kalırsa bu büyük bir felaket demektir.

Mustafa moruğu yönetiminde tatile gittiler... Bi bok yapabileceklerine ihtimal vermiyorum. Galatasaray en kötü halinde bile Avrupa'da iş yapardı ama son bir kaç senedir şaşırtmaya devam ediyorlar. Hani yenilsek bile aslanlar gibi oynuyorduk ama artık o havanın da anasını ağlattılar...

Denizli gelecek sezon kalırsa bu büyük bir felaket demektir.

yapcak birsey yok. gitmez o adam bu sezon..

zaten tazminatı icin para da yok.

seneye sneijder'i yollatıp 10.5 numara benitez'i aldırır. en uca mevlüt'ada mevlüt'ü aldırır. 9-10'uncu haftalarda fb ile bjk'den 9-10 puan fark yeriz, sonrasında kaçar gider.

yapcak birsey yok. gitmez o adam bu sezon..

zaten tazminatı icin para da yok.

seneye sneijder'i yollatıp 10.5 numara benitez'i aldırır. en uca mevlüt'ada mevlüt'ü aldırır. 9-10'uncu haftalarda fb ile bjk'den 9-10 puan fark yeriz, sonrasında kaçar gider.

Aynen artık stada sadece yönetim ve fosiller gider.Zaten topu topu 15 20 bin kişi geliyor.Sneijder muslera podolski gibi adamlarda giderse stad tamdan boşalır.

İnşallah atlarızda bir sonraki tur bu oyunla madara ederler bizi :S
turu atarlarsak taslar daha fazla yerine oturacaktir... ve takimda bi hedef belirecektir. ve bu oyunada yansiyacaktir... ben onumuzun acik oldugunu dusunuyorum egerki gecersek turu..

suan cok fazla doymus oyuncular var... ama yavas yavas yeniden kazanma arzusunun ve istegin geri geldigini hissediyorum... boyle bi galibiyete ihtiyac lazim sadece.

elenirsek kotu gidisat devam eder.

Üst Alt