Galatasaray Kafilesi Umut İçin Kayseri’de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kafilesi Umut İçin Kayseri’de

galatasaray-kafilesi-umut-icin-kayseride-2016-03-15_m.jpg

Galatasaraylı futbolcular Ankara'daki saldırıda babasını kaybeden Umut Bulut için tam kadro Kayseri'ye gitti.

Galatasaray Futbol Takımı, yöneticiler ve Florya çalışanları Ankara’daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Galatasaray’ın Milli Futbolcusu Umut Bulut’un babası Kemal Bulut için düzenlenecek cenaze törenine katılmak üzere, bugün THY’den kiralanan özel bir uçakla saat 11.30’da Kayseri’ye gitti. Kayseri’ye giden kafilede eski Teknik Direktör Mustafa Denizli de yer alırken sakatlığı tekrar nükseden Hamit Altıntop’un da koltuk değnekleriyle gittiği görüldü.

resimid_1932729-custom-421x280.jpg

Babasının ölüm haberine Florya’daki antreman sırasında alan ve hıçkırıklara boğulduğu belirtilen Umut Bulut, dün hemen kulüpten görevlendirilen iki kişi ile birlikte karayoluyla Ankara’ya hareket etmişti. Umut Bulut bu sabah erken saatlerde babası Kemal Bulut’un cenazesini alarak Kayseri’ye hareket etti. Kemal Bulut, bugün ikindi namazından sonra memleketi Kayseri Yeşilhisar’da düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verilecek.

galatasarayli-futbolcu-yonetici-ve-florya-calisanlari-umut-bulut-un-babasinin-cen,jW40frGRGUSt8SxLU-oaTA-450x200.jpg

Bu arada olayın bir başka acı tarafı ise, Kemal Bulut’un toprağa verileceği tarih olan 15 Mart’ın, aynı zamanda Umut Bulut’un doğum gününe rastlaması oldu. Kemal Bulut’un dördüncü çocuğu olan Umut Bulut, 15 Mart 1983’te Kayseri’de dünyaya gelmişti.

Amk Spor

En azindan herkesin, Yerli ve yabanci onunla beraber olmasi sevindirici. Az da olsa bu destek ona iyi gelecektir..

aslında muslera ve podolskinin cenaze namazına katılması çok ilginç katoliklerde ciddi günah böyle bi durum

Onu bende dusunuyordum, cunku yabanci oyuncularin hepsinde olmasa bile bazilari dedigin gibi katolik ve bunlar icin sakincali olabilirmi diye dusundum. Belki cenaze esnasinda orada olmazlar orasini da bilemicem.

Onu bende dusunuyordum, cunku yabanci oyuncularin hepsinde olmasa bile bazilari dedigin gibi katolik ve bunlar icin sakincali olabilirmi diye dusundum. Belki cenaze esnasinda orada olmazlar orasini da bilemicem.

bence olayın farkında değiller .. bunu bi tören falan sanıyorlar .. şuan ciddi ciddi CEMAAT EŞLİĞİNDE NAMAZA EŞLİK ETTİKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLER ... Keza sneijder de katolik oda orada ... bu bi tören değil bi NAMAZ çünkü ve katolikler başka bi dinin ibadetine eşlik edemez ... vay be sneijder in de ömrü hayatında bi namaza durması nasipmiş demek ... ALLAH hidayette nasip etsin ne diyim

bence olayın farkında değiller .. bunu bi tören falan sanıyorlar .. şuan ciddi ciddi CEMAAT EŞLİĞİNDE NAMAZA EŞLİK ETTİKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLER ... Keza sneijder de katolik oda orada ... bu bi tören değil bi NAMAZ çünkü ve katolikler başka bi dinin ibadetine eşlik edemez ... vay be sneijder in de ömrü hayatında bi namaza durması nasipmiş demek ... ALLAH hidayette nasip etsin ne diyim

Bu dediklerin dogrultusunda kulup yoneticiler bunlari eksik anlatmis olabilir dusuncesi dogar, gerci bu tur onemli seylerde bunu dogru anlatmislardir diye dusunuyordum. Adamlar da sormustur ''bizi orada ne bekliyor'' diye onlara da cenaze namazi kilinacak demislerdir herhalde. Katolik insan bunu bilip de gitmistir diye dusunuyorum.

Bu dediklerin dogrultusunda kulup yoneticiler bunlari eksik anlatmis olabilir dusuncesi dogar, gerci bu tur onemli seylerde bunu dogru anlatmislardir diye dusunuyordum. Adamlar da sormustur ''bizi orada ne bekliyor'' diye onlara da cenaze namazi kilinacak demislerdir herhalde. Katolik insan bunu bilip de gitmistir diye dusunuyorum.

gitmeselerde cok ayıp olurdu bı açıdan

Üst Alt