Galatasaray Kariyerim - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kariyerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Kariyerim

Gol Kralı : Victor Mendy (20 gol)

Asist Kralı : Andre Moritz (12 asist)

YILIN OYUNCUSU : SELÇUK İNAN

Yılın Yabancı Oyuncusu : Doka

Yılın Genç Oyuncusu : Necip Uysal

Yılın Forveti : S.Sestak

Yılın Defans Oyuncusu : Giray Kaçar

Yılın Klacisi : Volkan Demirel

Yılın Orta Sahası : Doka

YILIN MENAJERİ : YUNUS EMRE NAMLI !

SAMUEL ETO'O GALATASARAY'DA !

31 yaşındaki oyuncu Galatasaray'ın teklifini kabul etti ve sözleşme imzaladı . Eto'o için Galatasaray Anzhi ye 6.5 milyon euro bonservis bedeli ödedi .

Samuel-Etoo-Sixth-Best-Soccer-Player-of-World-Inter-Milan.jpg

Eden Hazard Rüya Takıma Seçildi !

Loris - Cassani - Criscito - Chiellini - Pique - Pedro - HAZARD - Fabregas - Mnotolivo - Hoaraou - Villa

hazard.jpg

25 yaşındayım bu oyunu en son 6 sene önce oynadım yunus senin yüzünden bu oyuna yeniden başlıcam:) bütün sayfaları zevkle okudum :) evliyim bu oyunu oynarsam yengeniz beni eve almaz:)

sene bayagı para hortumluyorsun galiba

Bu sene tam 30 milyon euro transfer bütçesi verildi para falan hortumlamıyorum .

25 yaşındayım bu oyunu en son 6 sene önce oynadım yunus senin yüzünden bu oyuna yeniden başlıcam:) bütün sayfaları zevkle okudum :) evliyim bu oyunu oynarsam yengeniz beni eve almaz:)

Yemgeye sorun etmeden gizli gizli yürüt oyunu abi :)

Galatasaray'da büyük Kaos!!

Klübün olağan genel kurulu dün bir araya gelirken muhalifler arasında yükselen tansiyon camiada gerginlik yarattı.

işte o şok ayrıntılar.

Söz alan yöneticinin toplantıya damga vuran sözlerinden satır başları.

Nerden geliyor bu değirmenin suyu?

Harcanan bu kadar para külfetli transferler sonucunda başarısız olursak bunun hesabını kim vericek?

Menajerlere yedirilien paralar ve çoğu transferlerde komisyon alan teknik direktör Yunus Emre Namlı bunun hesabını vermelidir!

Futbol takımında bir çok oyuncu mutsuz sadece para için oynuyorlar.Takım içinde arkadaşlık yok.

Eto'o gibi miadını doldurmuş yolu katara düşen adamn kolundan tutup milyonlar bayılarak takıma katıyoruz bu ne ahmaklık?

Galatasaray son sezonda şampiyon olup aynı zamanda başkan değiştirmiştir . Başkanın Arabistan'da petrol yatakları olduğu öğrenildi ve değirmenin suyu Başkan Onur Türk :)

Samuel Eto'o bu sezon en az 20 gol hedefliyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt