Galatasaray Koşu Mesafesinde Şampiyonlar Ligi'nde Yine Son Sırada! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Koşu Mesafesinde Şampiyonlar Ligi'nde Yine Son Sırada!

Hey yarabbim yaaa.. Klavye başında kendimi zor tutuyorum.. Biri çıkıyor kuş galiba diyor, diğeri Terim kompleksi diyor.. Daha bu sabah FT ile ilgili yazdıklarım forumda kayıtlıyken..

Ben JOR u da eleştirdim.. Tudor'u da eleştirdim.. Bana laf atan kişi Tudor'un ilk zamanında çok daha iyi oynuyorduk diye yazmış.. Bence de dogru.. Şimdi bu kişide de Terim kompleksi var demek ki.. Terim i eleştirince Terim kompleksi oluyor. Tudor u çok eleştirdim, Riekerink i çok eleştirdim. neden Tudor kompleksi var , JOR kompleksi var demediniz? Neden körü körüne FT yi savunuyorsunuz.. Onun avukatı mısınız? Bana su soruların cevabını verin :
1- Istatistik ortada.. Neden bu takım CL nin en az koşan takımı?
2- Neden bu takım ikili mücadelerin çogunu kaybediyor?
3- Neden bircok oyuncu darbe olmadan sakatlandı?

Schalke maçında bir ara Schalke'li oyuncular durdu, korktular, geriye çekildiler resmen üzerimize gelin, bastırın, yüklenin, gol atın diyorlardı.

Ama nerede bizim oyuncular ağır öküz arabası gibi hareket ediyorlardı. Taç atışını slow motion'da atıyorlar, Muslera kaleci vuruşunu tam 2 dakikada kullanıyordu. Defans oyuncuları birbirleri arasında yan yan yengeç gibi al gülüm ver gülüm oynuyorlardı. Sonuca gidecek direk pas oyunu yoktu. Koşu mesafesinde zaten son sıradayız.

Schalke'li oyunculara cesaret verdik. Adamlar az kalsın yeniyorlardı da. Bu oyun değişmeli.

Daha oncede soyledigim gibi. Tiki taka yapip rakip takimi kosturuyoruz. Ezildigimiz Shalke macinda bile %63 oranla topla oynamistik.
topla oynayan takim karsi takimi kosturur. bence sampiyonlar liginin en buyuk adayi biziz bu istatistikle.

tudorda ilk sakatligin ardindan bu herif cok calistiriyor, paokta da boyleydi fln diye infilak yasanmisti hem medyada hem cimbomlularda ki gidip herife de sormuslardi nerden cikariyosunuz bunlari kardesim uydurmayin bilmem naptigimin yerinde demisti. hocanin da bu vaziyetin hesabini vermesi gerekir takriben 4-5 sakat ve son 2 macta net bir sekilde fiziken overmatch edilmis bir cimbomb.

Teknik direktörlerin fiziksel eğitimleri profesyonel kadrolara yaptırması lazım şu Levent Şahin ne iş yapar çözemedim

Babanız Galatasaray

Bizim kondisyoner daha öncede yazdığım gibi scot piriden eğitim görmüş birisi.

Biraz toy olma ihtimali mevcut. Genç birisine benziyor üstelik

ndaye yazaydı da, sezonun en az koşanı olsaydık, çok da sallardık sanki...:cool::p
sporda kazanan; çok koşan değil, çok yazandır... ne diyo bunlar yaw...:LOL:

Bunu görmek için istatistiğe falan gerek yok zaten bizim maçı izleyen kolaylıkla gözlemleyebilir. Biz hücum ederken top bir oyuncumuzda ise diğer oyuncularımızın tamamı rakip defans oyuncularına sırtını vermiş bekliyor olur hareketsiz şekilde en önemli aksiyon anında sabit bekleyen adamlarda başka hangi anlarda performans alabilirsin ki?

Beşiktaş da geçen sene koşma istatistiğinde son sıralarda yer almıyor muydu? Sonuncu değillerdi ama sondan ikinci üçüncü falanlardı. Bizim lig futbolun statik oynandığı bir lig, onun etkisi olabilir bu istatistiğe. Beşiktaş geçen sene hiç bu kadar çaresiz kalmamıştı bir maçta. Adamlar Monaco deplasmanında 1-0 geriye düştü, tak tak diye çevirdiler maçı.

Sakatlıklarımız da

Henry, Feghouli ve Serdar milli takımlardan sakat geldi, bizimle alakası yok herhalde? Fatih hoca yarı sakat sahaya sürdü oyuncuları bir hata varsa olay orada.

Beşiktaş da geçen sene koşma istatistiğinde son sıralarda yer almıyor muydu? Sonuncu değillerdi ama sondan ikinci üçüncü falanlardı. Bizim lig futbolun statik oynandığı bir lig, onun etkisi olabilir bu istatistiğe. Beşiktaş geçen sene hiç bu kadar çaresiz kalmamıştı bir maçta. Adamlar Monaco deplasmanında 1-0 geriye düştü, tak tak diye çevirdiler maçı.

Sakatlıklarımız da

Henry, Feghouli ve Serdar milli takımlardan sakat geldi, bizimle alakası yok herhalde? Fatih hoca yarı sakat sahaya sürdü oyuncuları bir hata varsa olay orada.

Bunları nerden biliyorsun , tahminle olacak iş mi bunlar ?

Fernando da sakatlandı o maçta ama mili takıma gitmemişti.

Emre Akbaba ve Nagatomo da nasıl sakatlandı gördük üstelik olunca oluyor , bir yere zorla bağlamaya çalışıyoruz.

Bunları nerden biliyorsun , tahminle olacak iş mi bunlar ?

Fernando da sakatlandı o maçta ama mili takıma gitmemişti.

Emre Akbaba ve Nagatomo da nasıl sakatlandı gördük üstelik olunca oluyor , bir yere zorla bağlamaya çalışıyoruz.

Galatasaray'ın Nijeryalı Oyuncusu Henry Onyekuru Mili Takımdan Sakat Döndü

Feghouli milli maçta son dakikalara doğru sakatlandı ve oyundan çıktı.

Serdar Aziz için de milli takım antrenmanlarından şikayet etmişti biri, kim olduğunu unuttum.

Üçü de milli takımdan sorunlu geldi yani.

Galatasaray'ın Nijeryalı Oyuncusu Henry Onyekuru Mili Takımdan Sakat Döndü

Feghouli milli maçta son dakikalara doğru sakatlandı ve oyundan çıktı.

Serdar Aziz için de milli takım antrenmanlarından şikayet etmişti biri, kim olduğunu unuttum.

Üçü de milli takımdan sorunlu geldi yani.

Tamam işte adam sakat geldi zaten bizde oynamadı Onyekuru.

Feg Bey azıcık zorlayınca kendini Eren gibi sakatlanıyor zaten iyice kız oldu.

Üst Alt